Depremzede Çocukların Koruyucu Ailesi Olmak İstemek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Bu konuda çok ciddi bir kafa karışıklığı var arkadaşlar. Asrın felaketinden bahsediyoruz ve bu felaketin kimliksiz çocukları var ne yazık ki? Biyolojik ailelerini kaybetmiş ve yakınlarının da erişemediği çocuklar. Hal böyle olunca bir anda depremzede çocukların koruyucu ailesi olmak isteyenler birtakım başvurular gerçekleştirdiler. Birçoğu iyi niyetli olmakla birlikte çok ciddi sorunlara da gebe olabilir bu sistem. Bilmiyorum ne yapılabilir ama bu konuda Aile Bakanlığı'nın çocuk titiz çalışmalar yürütmesi gerektiğini düşünüyorum.
   https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/gamze-ercel-ile-caner-yildirim-duyurdu-koruyucu-aile-olmak-icin-basvuru-yaptik-2050332
   https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/gamze-ercel-ile-caner-yildirim-duyurdu-koruyucu-aile-olmak-icin-basvuru-yaptik-2050332
    uzgunsaripapatya_
    ÇOKKKK TATLII BİSEYYYYY
     asgardian-mjolnir
     Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sitesinden ilgilenen arkadaşlar koruyucu aile hizmetinin ne olduğu ve nasıl bir yasal süreci olduğunu , kimlerin olabileceğini kimlerin olamayacağını öğrenebilir. Bu arada evet güzel fakat çok ama çok ciddi bir iş. Aile ve sosyal hizmet Bakanlığında çalışıyorum ve lütfen sosyal medyada bunun hakkında yanlış bilgilendirme yapanlara itibar etmeyiniz en iyi bilgiyi (hizmet hakkında) ilgili bakanlıkların sitesinden alabilirsiniz.
      caresizcare
      Bizde olmak istiyoruz. Ufak yaşta çocuklar olduğu için ön görüşme yapılıp sonra başvuru yapılabileceğini söyledi ilgili kurum. Bakalım umarım olur.
       samyeli90
       Ben de başvuru yaptım bakalım işallah bir cana yuva olabilirim
        gossipdio
        çok güzel bir hareket
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.