Deprem Korkusu Yaşayan Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bisosyolog
   Ben müthiş korkuyorum. Önceden böyle bir korkum yoktu, her şey bu 2019'daki deprem ile oldu. Sürekli diken üstündeyim ve nasıl aşacağımı hiç bilmiyorum.
    benita
    Benim var öyle bir korkum hatta yaz mevsiminde sürekli tansiyonum düşük olduğu için ne zaman başım dönse deprem oluyor sanıyorum iyice çekilmiyor, nasıl geçer bilmiyorum
     vsjvsjvsjv000
     Tek başıma iken oyle bir korkum yok, ailemin yanında iken var. Hemde cok. Hatta sanırım onları bu konuda biraz üzüyorum. Ailemin evine deprem çantasını en ince ayrıntısına kadar hazırlayıp koymustum ama kendi evimde yok öyle bir çanta. Eger deprem olursa ortak bir nokta belirledim o sehirde. Benim onları hemen bulabileceğim biryer. Bu konuda cok katı davrandığım için çekiniyorlar benden. Sevdiklerime birsey olursa korkusu.
      raselika
      Ciddi ciddi içinde sadece paranın eksik olduğu bir deprem çantam mevcut...
       hickurusu
       çok şükür sarsılma dışında yaşamadım ama o bile çıook korkunç
        mrlawyerkk
        Depremlerin sık yaşandığı dönemlerde çok korkuyordum. Özellikle geceleri. Hatta duştayken şimdi deprem olsa ne yaparım acaba diye düşünüyordum o derece. Ama bir süre sonra düşünmemeye başladım. Yoksa paranoyak olacaktım.
         daisyyy
         Hiç deprem yaşamadım. Deprem olduğunda bile hissetmedim ama bir ara çok korkuyordum. Neyseki sonra kendi kendine geçti o korkum.
          zeynebio
          Benim yaşadığım şehir deprem riskinin az olduğu bir şehir, bu sebeple pek korkmuyorum ama İstanbul için endişeliyim.
           gfb_efe621
           Doğru soru bu değil doğru soru korkmayan var mı?
            samyeli90
            99 depremini bizzat yaşadım ev müstakildi sadece salon kısmı yıkılmış odalara bir şey olmamıştı o korku yetti bana geçen sefer olan depremde ben o korkuyu unutmuşum yeniden hortladı uyuyamadım en ufak yatak sarsıntısın da fırladım yatakdan çok kötüydü 1 2 hafta bunu yaşadım sarsıntıları da kedi yapıyor bu arada yatağa çıkıp inerken yada yalanırken falan
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.