Deprem (6 Şubat 2023)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   blueksmr
   çok büyük 7,4 depremi... Allah yardımcıları olsun... Saygıyla... (Başlıkta boşluk bırakmayı unutmuşum, hemde yanlış yazmışım)
    catherine-earnshaw
    Mersin'de hissettim derin uykudayken. Burası Hatay, Antep ve Maraş kadar etkilenmedi. İnşallah yardım bekleyenlere ulaşırlar.
     fairytale-
     Çok kötüydü bu Haberleri okudukça insanın içi gidiyor Geçmiş olsun hepimize Yardım bekleyenlere bir an önce yardımları ulaşır umarım Acı duyabiliyorsan, canlısın. Başkalarının acısını duyabiliyorsan, insansın…. Bize bisey olmadı şükür diyebiliyoruz ama acıları olanlar kadar içimiz parçalanıyor.
      catherine-earnshaw
      Ankara da sallanmış bu sefer
       fairytale-
       Bu tedirginlik hâlâ devam ediyor Büyük ihtimalle edecek de Allah beterinden korusun .
        merthub
        Gece saat 4de ciktik sabah 7ye kadar binanin duvarlari falan catlamis sokmuyolar esyalari aldik tanidiga gectik cok kotuydu adanada daha kotuymus valla herkese gecmis olsun
         eski_bi_tanidik
         Cok kötü oldu bu. Hem gece hem soğukta hem 7.7 büyüklüğünde. Başımıza gelene bak. Zaten zor toparlaniyoruz ulkecek. Enflasyon tavan. Zaten bok gibi durumdayız. O insanlar hem yaralandilar belki sevdikleri öldü. Hem evlerini, yani belki tüm maddi varlıklarını kaybettiler. Soğukta kışta napcaklar şimdi. Bu deprem nerden çıktı şimdi? Bazi evler yerle bir olmuş, ama bakıyorsun yanında en az 20 katlı ev var sapasağlam ayakta. Bunlar hep cimrilikten, malzeme çalmaktan, cikarciliktan. Nefret ediyorum çıkarcı bencillerden. Ne diyeceksin ki? Günümüzde İnsanlar iyice insanlıktan çıktı. Kendilerinden başkasını düşünmüyorlar. Bu şirktir ve şirk en iğrenç şeylerden biridir. Azdılar kudurdular iyice. Ahlaki, değerleri, vicdani, maneviyatı unutmuşlar. Hayvandan farkı kalmamış diyeceğim ama wallahi hayvan dostlarımıza hakaret olacak. Kahrolsun böyle insanlar.
          ve_sair
          Kayseri fena sallandı. İnsanlar karda kışta sokaklara döküldü. Son yıllarda yaşadığım en korkunç depremdi diyebilirim. Binalarda hafif hasar oluştu, can kaybı yok.
           ve_sair
           Merkez üssü Kahramanmaraş Elbistan ilçesi olan deprem 7,6 büyüklüğünde salladı.
            mrsnl33
            Hayatımda ilk kez depremi bu kadsr hissettim, gerçekten çok korkunç bi durum. Bu taraflarda hasar var ama, Allahtan çok büyük değil. Sabah tv'de gördükten sonra olayın büyüklüğünü daha iyi hissettik. Herkese çok geçmiş olsun, umarım bi daha böyle felaketler yaşamayız.
             kojiro-
             Bildigim kadariyla 7.7 antep merkezli. Umarim cok fazla kayip olmaz ve umarim bir ders alinir sanmasamda.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.