Deniz Bulutsuz’un Ozan Güven’in Evinde Yaşadığı Olaydan Sonra Çekilen Fotoğraflar (Hassas İçerik)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   canece
   Görüntüler olayın ardından 6-7 saat sonra Deniz'in arkadaşı tarafından çekilmiş. Tüylerim diken diken oldu bu nasıl bi vahşet böyle? Bu fotoğraflardan sonra bile hala Ozan Güven'in haklı olduğunu savunanlar olmaz umarım.
    detokssuyu
    Çok acı çok. Sonra vay efendim beni kariyerimle tehdit etti. Seni bitiririm dedi. Bana oyun oynadı. Hepsi de ezberlemiş gibi aynı şeyi söylüyor. Rubato’nun solisti de bu kervana katıldı. Hayatlarına giren tüm kadınlar bu arkadaşların kariyerini bitirmeye ant içmiş. Bu nasıl bir egodur. Gerçi bunu yapan adamların sağlıklı düşünen bireyler olmadığını hepimiz biliyoruz. Nasıl yapabiliyorlar? Birine nasıl vurabiliyorlar? Gerçekten anlamıyorum.
     ahmetsakar
     bu nasıl bi durum ya. böyle agresif tavırlar sergileyince yazık adama magazinciler çok üzerine gidiyor diyordum. ne enayiymişim. ozan güven, sen bittin arslanım. yani sana iş veren kim varsa benim düşmanım.
      hogwartsmektubugelmeyen
      İnsanları kategorilerken oyucu/akademisyen/ev hanımı/bakkal filan diye kategorilemeden iyi ve kötü olarak ayırırsak şaşırmamıza gerek kalmayacak aslında. İnsan insandır. İyisi vardır kötüsü vardır ve maalesef eğitim ile statü insanın kötü olmasının önünde engel değil.
       astrogurl
       rezil adam kadına neler yaşatmış
        ulanayca
        bu yüzsüz adamın bir de kendisinin darp edildiğini iddia etmesi peki?
         tc-atilla-bayimli
         peki bekar adamın evinde ne işin var diye sorarsa hakim
          allf0rmia
          paramparça oldum
           furkanbozkurt
           Şerefsiz ya bu şu hale bak
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.