Deniz Bulutsuz'u Darp Ettiği İddiası: Ozan Güven'in 13,5 Yıla Kadar Hapsi İstenecek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddia edilen Ozan Güven hakkında, "hakaret", "tehdit", "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma"ve "kasten yaralama" suçlarından 3 yıl 8 aydan, 13,5 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi. Hürriyet'in aktardığı bilgiye göre oyuncu Deniz Bulutsuz'un şikayeti üzerine Ozan Güven hakkında başlatılan soruşturma tamamlandı. Savcılık, Ozan Güven hakkında 3 yıl 9 aydan 13 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi.İddianame, İstanbul 58. Asliye Ceza Mahkemesi'ne gönderildi. İddianamede, doktor raporunun dikkate alındığı ve eylemin basit yaralama kapsamında kalmadığı ifade edildi. İddianame kabul edilirse Ozan Güven önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkacak.
    benita
    Parayla kurtarmaz umarım
     furkanbozkurt
     Çürüsün şerefsiz hapislerde.
      ulanayca
      yarısını para cezasını çevirtip 3-5 yılla kurtulur kesin. bi kere de şaşırsak keşke ama nerdeee
       pumpkinpie
       Para cezasına dönüştürülemez üç ay bile verseler öpüp başımıza koyalım bence.
        tc-atilla-bayimli
        bir şey veremezler ozan güven yaparken gören şahit yok bir şey yok kadının ifadesine karşı adamın ifadesi
         merimor
         13.5 yine iyi. 3 yıl verirler en fazla
          velevkiozge
          Yalnızca 13.5 yıl? Neden? Bu karar kamuoyuna güzel örnek olsun, " Kadını mahvetmiş ama 13,5 yıl almış, ben sadece 1 tokatçık attım ifade verir çıkarım" densin diye mi?
           roxannee-
           Sıla ahmet kural davasında da bir sürü şey çıktı ama adam ellini kolunu sallayıp yeni sevgilisiyle fotoğraflar paylaşıp geziyor. Umarım bu olayda bu şekilde son bulmaz. Cezasını çekmeli. 13 yıl deniliyorsa 13 yıl girip yatmalı. Bir kadının hayatı bu kadar ucuz olmadığı artık herkes tarafından kabul edilmeli!
            bisosyolog
            Bu tarz durumlarda kadın beyanı esas alınıyor biliyorsunuz ki bunu sonuna kadar destekliyorum. Şartlar böyle olduğunda bile yitip giden kadınlarımızın sayısı azalmıyor. Ancak olay medyatik insanlarla olunca işler değişebiliyor. Sadece laflarla düşünmezdim, ANCAK söz konusu şahsın hiçbir arkadaşı arka çıkmadı ona. Tek kelime etmedi. Yargı süreci dediler. Çocuk gibi gitti kendi tırnak izli fotoğraflarını paylaştı. Her şeyden önce KAMERA KAYITLARI nerde? Bu arada bu haberde bilgi yanlışı var sanırım, Deniz BULUTSUZ editörmüş diye biliyordum ben. Hatta normalde çevresinde pek çok "nüfuslu" insan olmasına rağmen etliye sütlüye karışmak istemeyen işine bakan biriymiş. Ne diyelim, çok geçmiş olsun. Umarım kısa zamanda bu olayı atlatabilir.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.