Delilik Tanımın Ne? Hangi Durum ile Yüzleşirsen Delirdim ya da Delirdi Dersin?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   "Siz evdeki eşyalarla konuşunca problem yok o eşyalar sizinle konuşursa problem var" cümlesini duymuşsundur. Gün içerisinde bazı durumlar ve olaylar karşısında delirdiğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Hepimizin delilik tanımı farklı, sen hangi durumda kendin ya da çevrendekiler için delilik bu dersin?
    _umut_
    Sürekli kendimle konuşurum. Kendimle diyalog halindeyim. O bana sorar ben cevaplarım ben sorarım o cevaplar. Fakat sadece kafamın içinde. Günün birinde kendimle yüzyüze konuşursam yada sesleri kulağımla algılayıp yanıt verirsem işte o zaman delirdim demektir
     sedefartuny
     Ben de sıklıkla çevre ve kendime delilik yakıştırması yaparım. Hoş bu zamanlarda akıllı kalabilmenin pek mümkün olduğunu da sanmıyorum. Ev-iş iş-ev boğulduğumu hissettiğim zamanlar delirdiğimi düşünüyorum.
      mevsimlerdensnbahar61
      Tahammülüm azalıp sesimin yükselmesi nadirdir böyle ciddi ciddi işte gözüm hiç bi şey görmez o vakit
       who_am_i
       Çevremde delirmediğimi söyleyen ve ya ıspatlayan kalmadı tamamen sıyırmasamda epey bi delirmişimdir kesin
        okadin
        Ben delileri ve delilik halini yadırgamıyorum. Gün içerisinde belki de defalarca deliriyoruz. Bizleri delirtecek o kadar çok insan, olay, durum var ki. Delirmemek elde değil.
         mrlawyerkk
         Herkes biraz delidir. Deliliğe vurmadan yaşayamayız. Hafif kırık olmak en güzeli. Ciddiye almadan yaşamak güzel bir duygu bence.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.