Delibal Filmini Sevmiş miydiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   honeybee
   birden aklıma geldi ve sormak istedim çok severek izlediğim bir filmdi kendisi ve konusu gerçekten ilgi çekiciydi oynayanlar zaten rolün hakkını vermişlerdi Çağatay Ulusoy gerçekten tüm rolleri yaşayarak oynuyor ilk o zaman bence bipolar hastalığın ne olduğunu duyduk ve öğrendik. siz ne düşünüyorsunuz bu film hakkında
    fairytale-
    sevişmiş miydiniz diye okudunm hssktr
     silmarillion
     "herkes oyuncu doğar ama iyi bir oyuncu ruhunda birçok karakteri barındırır; bir kadın, bir erkek, bir travesti, bir kadın satıcısı, iyi aile babası vb." Delibal filmi güzeldi ama herkes bu filmi seyrettikten sonra bipolar bozukluğun ne demek olduğunu anladıklarını zannettiler. Bipolara dair şeylerin dörtte biri bile bu filmde anlatılmıyor size garanti verebilirim, bipolar hastasının iç dünyasına pek girilememiş, yaşamla ilgili hissettiği sancılar, geleceğe dair kaygılara vb. pek değinilmezken, bu hastalığın her insanda o insanın kişiliğine ve eğitimine göre farklı dışavurumlar gösterebileceği yoksayılmış, tek tip bir kategorizasyon kurgulanmış, genelleme yapılmış. Bu hastalığın kendi içerisinde bile farklı tipleri ve rankingi varken, bu sosyopsikolojik hassas bir konu bu kadar üstünkörü işlenmemeliydi diye düşünüyorum.
      gulfemkaya
      Ergendik bir citir sevmez olur muyuz yani asiri iyi diyemem ama izlenir ve sevilir bence direkt konusu klasik iyi tutar bi konu
       innocentghost
       Ben hiç sevmemiştim. Başı sonu belli bir filmdi zaten.
        sedefartuny
        Çağatay'ın söylediği bir şarkı var bu filmde. Onu sevmiştim onun dışında ne diziyi ne de oyunculukları falan hiç sevmedim.
         mrlawyerkk
         Hiç sevmemiştim. Zorla izlediğim filmler arasındadır kendisi. O kadar romantik ki o kadar buram buram ki irite ediyor insanı.
          wanderlust_r
          Ben çok sevmiştim. Ama o zamanlar çok film izlemediğim için bu ekstra güzel gibime gelmiş olabilir
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.