Dejavu Yaşıyorum Dediğiniz Anlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   daisyyy
   Size de oluyor değil mi? Bir şey yaşıyorsunuz sonra bir an durup aa ben bu olayı daha önce yaşamıştım diyorsunuz. Örneğin geçen gün bir arkadaşın evine gittik. Yeni taşındılar hayırlı olsun demeye gidelim dedik arkadaşlarla. Evden içeriği girdiğimde bir anda dejavu oldum. Ancak bu dejavu olma durumu beni biraz huzursuz ediyor. Sonrasında uzun bir süre etkisinden çıkamıyorum. Hatta şöyle oluyor. O an dejavu yaşıyorum sonrasında zihnimde bambaşka şeylerde canlanıyor. Etkisinden hemen kurtulamıyorum. Size de oluyor mu öyle şeyler? Sizin dejavu anılarınız var mı?
    mehmet_08
    beynimizin 2 lobu vardır ve çevremizdeki verileri ayrı ayrı işler. normalde beyin lobların bu verileri işleme zamanını senkronize eder yani iki beyin lobundan da aynı anda aldığı bilgileri birleştirir. fakat bazı nörolojik bozukluklarda beyin bu senkronizasyonu mikro saniyelik sapmalarla yapar. yani sizin aslında daha önce gördüğünüzü düşündüğünüz şeyi birkaç mikro saniye önce görmüşsünüzdür.
     meyvesebze
     Dio basliklari
      benita
      Türk dizilerinin konusunu dinlerken
       vsjvsjvsjv000
       Bir başlıktan birden fazla açıldığı zaman.
        redblack
        Bkz. Matrix'te değişiklik yapılmıştır.
         idkwhattosay
         ayda bir oluyor genelde ve sekansı bozmamaya çalışıyorum. çünkü bozduğumda bişeyler patlıyo genelde kötüye gidiyo daha önce gördüğümden. sıklıkla yaşadığım zamanlarda bi tırsma gelmiyo diil açıkcası
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.