12
13.8.2020
Dedikoduya Koşun: Sihirli Annem Tuğçe Boşanıyormuş
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   daisyyy
   O güzelim kız nasıl bu hale geldi onu zaten aklım almıyordu. Bir de yeni bir programda sunuculuk yapmaya başlayınca muhtemelen öz güveni geldi kızın. İyi de olmuş açıkçası. Kocası hiç güven veren bir tipe de benzemiyordu zaten. Umarım bir daha da barışmaz. Ki şiddet de görmüş.. Üzülüyorum böyle şeylere.
   https://onedio.com/haber/mustafa-can-keser-iddialari-kabul-etti-esine-bosanma-davasi-acan-damla-ersubasi-nin-siddet-gordugu-ortaya-cikti-914003
   https://onedio.com/haber/mustafa-can-keser-iddialari-kabul-etti-esine-bosanma-davasi-acan-damla-ersubasi-nin-siddet-gordugu-ortaya-cikti-914003
   0
    zeynebio
    aaaa inanmıyorum. Olaya bak sen. Kardeşi şikayetçi oluyordu Damla olmuyor bu aşk mı acaba ?
     kaaninteyzesi
     Daha ince aldatıldı bu kızcağız. Ama kocam yapmaazzz diyerekten devam etti. Umarım mutlu olur güzel kız. ❣️
      me_out_bye
      Küçükken güzeller bunalır fazla dikkat etmez kendisine çirkinleşir. Küçükken çirkin olanlar hırs yapar büyüyünce güzelleşir. İstisnalar vardır ama bu durum yaygın. -- Çocuk starların çoğunun sonu parlak olmaz. Nazarda diyebiliriz belkin 😐🤷🏻‍♂️.☹🤷🏻‍♂️.
       peripedia
       Ne kadar sessiz kalmış, ne kadar susmuş. Bunlar çok ağır şeyler arkadaşlar aldatma, şiddet. Bir daha olmaz, bir daha yapmam lafına asla güvenilmez. Çok üzüldüm onun adına kızları da çok küçükmüş. Ancak boşandıktan sonra çok daha mutlu olacağını ve kızlarını daha sağlıklı bir şekilde büyüteceğini düşünüyorum.
        meyvesebze
        Adam aldatiodu surekli zaten Dogru karar
         detokssuyu
         Ben bu habere üzülmedim ve şaşırmadım. Damla Hanım kendi için en doğru kararı almış. Dış görünüşüne göre yargılamak istemem ama yapıp ettikleri de ortada. Eşinin görüntüsü ve imajı gerçekten yaşananların kanıtı gibi. Aldattıktan sonra çocuk dünyaya getirmek, sosyal medyada farklı bir profil yaratmak bunların hepsi beynin gerçekleri reddetme tavrı maalesef ama sonuç değişmiyor. Kimse değişmez, erkekler hiç değişmez yine aldatmış ve şiddet uygulamış olabilir.
          mevsimlerdensnbahar61
          Güzelliğin hiç bir şeye yaramadığı adlı eser
           ilsasilem
           off demek istemiyorum ama bu kız bu adamla parası için evlenmiş gibi durmuyor mu ?
            sinek_valesi
            Eee bir zahmet. Hayır kızın bir güzelliği kalmamış o ayrı ama bu adamda olmaz yani :(
             mertiniz
             Ay çok belliydi ama bence bu. Şu hamileyken aldatma vakasından sonra napsaydı kızcağız
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.