Dedemin Evi Yokmuş Babamın ve Benim de Evim Yok. Bu Lanet Nesiller Boyunca Bana Kadar Ulaştı. Bir Eve Sahip Olmak Nasıl Bir Duygudur Acaba?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kania_
   Çok istiyom be bir evim olsun ama ailem ortama güvenmiyomuş bence bana güvenmemelilerde neyse. Ama kendimin bir evi olsa ne güzil olur
    kitaptakikurt
    Nesiller boyu fakirlik bu olsa gerek yaşanır mı lan böyle sefalet içinde
     sanat-perest
     Ulan şu işe bak tamam anladık evim yok. Bari evi olan arkadaşım olsun.
      miller
      başlığın güzelliğine bak. benim de yok dostum. dedemin varmış yakmış kumarda talan etmiş bağı bahçeyi. babamda düz kiracı. ben de öyleyim. çok bi şey olduğunu düşünmüyorum. ev evdir işte. sen yatıp kalkıyorsan orası senin evindir. kirasını öde geç.
       eski_bi_tanidik
       Walla?😲 bu nasıl fakirdir hhjhjjbjbjj
        sanat-perest
        Ulan kiradan başka hiçbirşey düşünemiyorum. Kendimi geliştiremiyorum. Kiradan başka beyin içine birşey alamıyorum alsam bile anında buharlaşıyor. Ama o kira katran karası zift balçık gibi yapışmış kalmış beynime Ay sonu gelene Avogadro sayısı kadar kira geliyor aklıma başka da birşey gelmiyor.
         tsukyomi
         Babamın 3 evi var, biri dedemden, diğer ikisini ben doğmadan önce kelepire almış yılan herif. İkisine kondum, birini de falafoş üveysim kaptı. Evim olmadan evim oldu. Esas bu hissin tarifi yok. Evler sana ait değil ama kira da vermiyorsun, aniden ölürse evler İskender gibi 1,5 şeklinde mi paylaştırılacak sorusu sürekli kafanda dönüyor ama mülkiyet kavramına da karşısın. Bilemiyorum Altan, bilemiyorum.
          sanat-perest
          Bir ders nasıl kaynatılır örneği sergilediniz kızlar. Daha ne istiyorusnuz işte allah boy vermiş pos vermiş. Bir ev vermemiş galiba
           sanat-perest
           monopoly bilmiyorum. Satranç oynarız. Yorum bile evim var diye bağırıyor. Helal sana
            sanat-perest
            140 karekter.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.