Dedemin Evi Yokmuş Babamın ve Benim de Evim Yok. Bu Lanet Nesiller Boyunca Bana Kadar Ulaştı. Bir Eve Sahip Olmak Nasıl Bir Duygudur Acaba?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   miller
   başlığın güzelliğine bak. benim de yok dostum. dedemin varmış yakmış kumarda talan etmiş bağı bahçeyi. babamda düz kiracı. ben de öyleyim. çok bi şey olduğunu düşünmüyorum. ev evdir işte. sen yatıp kalkıyorsan orası senin evindir. kirasını öde geç.
    kania_
    Çok istiyom be bir evim olsun ama ailem ortama güvenmiyomuş bence bana güvenmemelilerde neyse. Ama kendimin bir evi olsa ne güzil olur
     moon_night
     Başlık boyumdan uzun...
      sanat-perest
      Ulan şu işe bak tamam anladık evim yok. Bari evi olan arkadaşım olsun.
       sanat-perest
       140 karekter.
        kitaptakikurt
        Nesiller boyu fakirlik bu olsa gerek yaşanır mı lan böyle sefalet içinde
         sanat-perest
         monopoly bilmiyorum. Satranç oynarız. Yorum bile evim var diye bağırıyor. Helal sana
          sanat-perest
          Bir ders nasıl kaynatılır örneği sergilediniz kızlar. Daha ne istiyorusnuz işte allah boy vermiş pos vermiş. Bir ev vermemiş galiba
           tsukyomi
           Babamın 3 evi var, biri dedemden, diğer ikisini ben doğmadan önce kelepire almış yılan herif. İkisine kondum, birini de falafoş üveysim kaptı. Evim olmadan evim oldu. Esas bu hissin tarifi yok. Evler sana ait değil ama kira da vermiyorsun, aniden ölürse evler İskender gibi 1,5 şeklinde mi paylaştırılacak sorusu sürekli kafanda dönüyor ama mülkiyet kavramına da karşısın. Bilemiyorum Altan, bilemiyorum.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.