Date'e Çıktığınız En Acayip Yer Neresiydi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mkrdg
   Beni flörtüm ilk buluşmamızda Sarıyer maçına götürmüştü.  😂
    killforyou
    kendisi hristiyandı. o kadar takla atmıştım ortak alan bulmak için ama çat pat ingilizceyle en azından kilisede buluşmak için randevu almıştık. bildiğin ilk buluşmamızda kilise gezmiştik. güzel bir anı. gereksiz bilgi: kiliseler camilere oranla çok daha özenli ve estetik iç mimariye sahip. acı gerçek.
     nurten-kamilcelebi
     ilk buluşmada değil de eşimin doğum günün de onu pavyona götürmüştüm :) gündüz internet üzerinden mekanlara baktım gözüme güzel gelen bir yere rezervasyon yaptım. bu sırada 8 aylık hamileydim. akşam eşim geldi hazırlandık yola koyulduk. gideceğimiz yer galata köprüsünün oralarda bi yer. önce adresi bulmakta biraz zorlandık. sonra mekan sahibini aradık adresi tarif etti. adamın tarif ettiği yere gittik ama ben binayı görür görmez burası olamaz dedim. daha dışından belli nasıl bir yer olduğu. neyse eşim hadi girelim beğenmezsek çıkarız dedi. mekandan girdik 5 katlı bi yer en üst kata çıktık. saat akşam 8 suları, mekan daha açılmamış biz girdik mekana. içeride iri yarı bi adam bir kaç tane de kadın vardı. neyse hoş geldiniz falan bi masa gösterdiler oturduk. yalnız mekan rengarenk ve iğrenç kokuyor. gündüz fotoğraflarına baktığım mekanla alakası yok. adam dedi daha program başlamadı biraz bekleyeceksiniz. tabi ben kıpkırmızı hem eşime karşı mahcup oldum hem utandım. bu arada tesettürlüyüm ve hamileyim. kesin mekanda ki abi demiştir noluyoruz :) neyse ben eşimi dürtüklüyorum kalkalım gidelim diye eşim dedi abi biz vazgeçtik gidiyoruz . adam şansını zorlamayın oturun burayı beğenmediyseniz alt katta loca var sizi oraya alalım biz diyoruz yok abi biz gitcez falan baya cebelleştik çıkmak için. sonra adamı ikna ettik kaçar gibi çıktık. eve gelene kadar da gülmekten karnımıza ağrılar girdi.. böyle bir anı..
      sonnokta
      Kız bana ; "Bilme ne sitesine gel. Su kulesini göreceksin. Alt binanın çatısına çık. Yukarı bak. Çember göreceksin. Onun içinde yukarı çıkan demir merdiven var. Oraya tırman. Kulenin en üstünde seni bekliyorum" demişti. Kulenin tepesinde sevişene kadar dalga geçiyor sanmıştım.
       metin-akalp
       İncir ağacına gittik... Evet. 15 senesi vardır. Hanım arkadaşla bir haftadır kesişiyoruz ama konuşmaya fırsat olmuyor. Valide hanım 40 tilkiye takla attıracak kurnazlıkta olduğundan durumun farkında. Yazlık belde manavında yanına yanaşıyor, muhabbet sohbet derken kız "Babaannem incir sever ama hiç yok burada." diyor. "Olur mu kızım gel ben sana ağacını göstereyim elimizle toplarız." diyor. Tutuyor kızın elinden "Oğlum incir toplamaya gidiyoruz sen de gel yanımızda bir erkek olsun." diye sesleniyor bana. Ben "YA ANNA SABAH SABAN NE İNCİRİ YUAA!!" diye bağırırken kızı görüyorum ve iş "Tabi annecim hemen geliyorum." şekline evriliyor. Neyse geliyoruz incir ağacına ben bir incir toplayayım bir kızın saçını koklayayım derken iş hafif hafif romantizme kaymaya başlayıp minik öpücükler görülmeye başlandığında üniversiteye kadar sürecek ilişkinin tohumları çoktan atılmıştı. Annem ise "gençleri yalnız bırakayım." deyip çoktan eve dönmüştü. Uzun lafın kısası gençler bu iş doğurup büyütmeyle kalmıyor. Kafanıza yediğiniz terliğin haddi hesabı olmasa bile anne denen varlık insana hiç beklemediği anda gol pası verecek potansiyele sahiptir.
        imcherry_
        rüya...
         gilad-pellaeon
         olunca yazarım. olsunda neresi olursa olsun
          orhan-atasalan
          Parkta buluşup 5-10 dkk oturduktan sonra, evde ki kombiyi açık unuttuğumu ve kapatmam gerektiğini söyleyip eve götürmüştüm. Genelde ben baş başa kalmayı seviyorum film felan izliyoruz .d
           buse01
           Acayip bir yer olmadı ya. Park, cafe, konser, sinema, tiyatro, restoran, avm, kebapçı gibi yerler olmuştu
            cinayetvaraga
            Rus biri ile ilk defa buluşacağım, sabah beşiktaş iskelesinde sözleştik. Neyse buluştuk kahvaltı yapıcaz. onu kebapçıya götürmemi istedi. sabahın 10'u. gittik. Beşiktaş iskeledeki bir kebapçıya gittik. kaç yıllık Adanalıyım ve ilk defa sabah kebabını rus biri sayesinde yemiştim.
             gizemino
             Arabası bozulduğu için 3 saati saniyede geçirmemiz sayılıyor mu?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.