Danla Bilic'in Kendisine Hediye Ettiği 105 Bin Liralık Çantası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   furkanbozkurt
   Vay be arkadaş. Zamanında futbolcuları işleterek fenomen olmaya çalışan kadının geldiği, kazandığı paralara bak. Tam 105 bin lira verip kendine çanta almış. Paranın bu denli cahillerde olması beni baya bi üzmedi değil.
    amakafamiznasiguzel1
    ben kendime jest olsun diye bimden 2 liralık çukulat alıyorum be..!
     eski_bi_tanidik
     Paraları emek veren çalışan insanların kazanması yerine böyle sikko şeylerle para kazananların olması üzücü. Çanta da güzel olsaydı bari
      samyeli90
      Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış işte o da onun için yaptığı çok belli beni konuşsunlar diye
       peripedia
       Ben yargılamıyorum. Adalet mi belki değil ama bu kadının yaptıklarını siz de yapın siz de kazanın. Tutan yok. Aman da Damla çok iyi işler yapıyor, örnek teşkil ediyor demiyorum ama gözünüz kaldıysa sizde deneyin arkadaşlar.
        pillowtalk
        Ben de kendime en fazla Bim'e gelen aktüel ürünlerden alıyorum. a101'e gelen teknolojik ürünler piyasaya nazaran daha makul fiyatlara geldiği için onları falan almaya çalışıyorum. Gerçekten bu insanlar için para kazanmak kolay. Doğal olarak harcaması da kolay hale geliyor. Para kazanması kolay denilince de linç ediliyorsun gerçi. Kolaysa sen de yap o zaman diyorlar. Ben onu yapamam. Kendinden taviz vermekte zorlanmayan herkese önerimdir ama. Yapsınlar.
         bukre-koc
         Zenginin malı züğürdün çenesini yorar hesabı. Şahsen ben takdir ediyorum. Biz harıl harıl maaşlı çalışmak için üniversite bitirdik de noldu. İnfluencer olasım gelmiyor değil.
          burakb_
          Cahilliğini bilmem de, takip etmiyorum, tavırları konuşmaları falan beni irite ediyor. Milyon tane estetik yapıp fazla kilolu bir kızla arkadan arkadan dalga geçmemiş miydi bir de bu ?
           sinandio
           Danla Bilic'i çok abarttığınızı düşünüyorum.
            issizmadaaam
            Cahil degil de akilli diyelim. Bu devirde bu millete neyi yedireceklerini cok iyi biliyorlar. Ha zaten bu sekilde buralara gelebiliyosa helal olsun. Hak ediyolar bence. Biz kendi halimize yanalim
             tarcinkokankaranfiller
             Parası varmış almış zenginin malı züürdün çenesini yorar çok da tartışılcak bi mevzu değil bence.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.