Danimarka'da 2010 Sonrası Doğanlar İçin Sigaranın Yasaklanacak Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Evet insanların seçimleri, özgürlükleri var tabii ki ama ben sigara konusunda yapılan yaptırımların kötü olduğunu düşünmüyorum. Sigara içenler bile sigarayı ne zaman bırakırız kafasındalar, içenlerin bile ( genelleme yapmasam bile) sevmediği bir şeyin yasaklanması neden kötü olsun ki ? Ayrıca 2010 çok da uzak bir zaman değil yaşları küçük daha bu insanların sigaraya karışmamaları daha iyi bence... Kaynak :
   https://t24.com.tr/haber/danimarka-2010-sonrasi-dogumlular-icin-sigara-satisini-yasaklamayi-degerlendiriyor,1021208
   https://t24.com.tr/haber/danimarka-2010-sonrasi-dogumlular-icin-sigara-satisini-yasaklamayi-degerlendiriyor,1021208
    batu58
    Kesinlikle sigara bu zamana kadar içmedim ve içirmedim. Kimseye faydası olmayan bir icat sağlığa, havaya, çevredeki insanlara, cebinize yani insana hiç bir faydası yok.
     gregory_
     ben severek içiyorum çok de keyif aliyorum ama bu kadar debelenmek yerine sigara fabrikalari kapatilsin tüm dünyada niye yapmiyorlar?? 70lerden beri sigara tüketiminde düsüs olmus ama ayni düsüs kanser ve kalp rahatsizliklarinda görülmemis. Içenin baskasini rahatsiz etme hakki yok kabul ama birakin isteyen içsin, söylenen zararlari bilmeyen yok. kisisel tercihim kanser olmak olabilir size ne aq. Bundan önce laf söyledikleri esrar simdi bir sürü yerde serbestlesmeye basladi, bos isler yasaklar filan.
      sairsel
      Yalnız yasak olan birşey insanlara daha cazip geliyor.
       who-am-i
       Bunu yapsalar bile başarmaları çok zor
        kalpci
        Ben sigara içen biriyim, net ifade edeyim Hekim “bu hastalık sigaraya bağlı” diye rapor veriyorsa devlet sağlık harcamalarını ödemesin
         buse01
         Yasak kelimesi geçti ya şimdi bi sigara içesim geldi off dbchcb
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.