Dandik Yaz Dizisi Klişesi dio'la
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mortie
   Aylık gelire tamamen ters evler. Fox'ta bir dizi var Bay Yanlış diye. Esas kızımız normalde fakir olur ama bu dizide o kadar da fakir değil. Tabii işe ihtiyacı var. İş bulması lazım. Ancak oturduğu dairenin (daire de değil penthouse) aidat hariç kirası 10 asgari ücret. Sanat ekibini tebrik etmek lazım.
    djsinemovic
    Aşırı kötü kadın: hamileyim.... Onunla ''yanlışlıkla'' sevişmiş esas boy: öyle mii gel sana nikahı basam Aşırı iyi müko esas girl: ühü ühü 2 bölüm sonra esas kızın best kankası aşırı kötü kadının hamile olmadığını kanıtlar, aşırı iyi esas girl aldatıldığını zerre umursamaz, esas boydan özür diler esas boy da onu affeder. Sonra da lived happily ever after..
     noobzac
     Temalarının aşk olması.
      hysosiri
      İlk bölümde yanlışlıkla kıskandırmak için veya aptalca herhangi bi sepbeple öpüşme
       busrawashere
       istemeden evlenme, sarhoşken öpüşme, zincirli, zengin erkek, mutlu fakir kadın, sürekli öpüşür ama aynı yatakta yatmazlar.
        kuyinist
        Zengin holding sahibi yakisikli erkek oyuncu Fakir ama kesinlikle gururlu bir kadin her ne hikmetse son model telefonu kullanir. En iyi evlerde oturur, en mukemmel kiyagetleri giyer ama fakirdir. Kadin adamla carpisir. Kadin adama uyuz olir. Ama ne hikmetse adamin isi gucu yok kadina asik olur. Somra kadini kendine asik eder ve evlenirler. Ama tabjki Adsmin eski zengin ve cirkef sevgilisi aralarini bozmak icin herseyi yapar.
         detokssuyu
         Dillere pelesenk olan iğrenç ötesi dizi müzikleri. Sen misin ilacım? Nan na nan na Ben kalbinde bi kiracı....
          benita
          Büyük aşklar nefretle başlar
           sedefartuny
           Esas kızların sakarlığı. Bu kızlarımızın bir şeyleri kırıp dökmede, ayağı takılıp yere düşmede üzerlerine yoktur. En kritik anlarda, tüm kriz zamanlarında bu kızlarımızın sakarlıkları tutar. Bu durum kimsenin gözüne batmaz aksine onların sempatisine sempati katar. Esas olan bıyıkaltından gülerken bu kızlarımızın yanakları kızarır.
            absurdizm
            Bir anda birşey olup üst üste düşmek
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.