20
3.9.2020
Daha Önce Kırdığınız En Büyük Pot Neydi?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   the-fearless
   İlla ki günün birinde biriyle konuşurken dememeniz gereken şeyler söylemişisnizdir. Paylaşmak istediğiniz varsa buyurunuz. .
    efenizz_
    Yakın bi arkadaşım vardı sevgilisini aldatıyor du bana söylemişti ama çok tembihledi söylememem için tm dedim sonra bu bi gün kızı ekmiş diğer kızla sinamaya gitmiş kızada babaannem öldü onun cenazesindeyiz demiş kızda bana emir nasıl dedi? Bilmiyorum tabi bu malın böyle bi yalan uydurduğunu iyi esmayla sinama da dedim yanlışlıkla.. Sonrası mı? Bilmeseniz daha iyi sjdkfjfjf
     utumasasiilekayanadam
     Pot'a kırmıştım
      thetalentedmrripley
      Lise arkadaşımın annesinin kırdığı bi pot vardı. Bunlara yeni komşu taşınıyor, komşunun da nişanlı bir kızı var. Arkadaşımın annesi ile bu kız arasındaki diyalog : - Yavrum nişanlının adı ne? + Amaan abla napıcan, kötü bi ismi var işte - Yavrum söylesene, kötü olup da Abuzer olacak değil ya + Aaaa nerden bildin ki abla
       ladydisko
       annem aramıştı normal konuşmuştu havadan sudan sonra nerdesin diye sordu bende ailem başka bir şehirde yaşıyor diye rahatlıkla evde oturdum tv izliyorum demiştim. sonra benim evden resim atmıştı bana bilmediğimiz başka bir evin mi vardı diye.
        eski_bi_tanidik
        Ben arkadaşımın dogum günü kutlamasını ağzımdan kaçırmıştım daha vardır da aklıma bi tek bu geldi
         benita
         Rahmetli babaannem bizim gelin hanıma antika kahve fincanı vermiş hatıra kalsın diye. Biz babaannemle otururken gelin aradı ‘canım babaannem ben de senin hediye ettiğin fincanlarla kahve içiyorum seni hatırladım arayım dedim’ vs bir ton ayak yaptı. Babaannem de garibim sevindi kullanıyor demekki diye. Sonrasında benim ‘Aa instagrama story atmıştı o bugün fincanla’ deyip fotoğrafı babaanneme göstermem ve bahsi geçen fincanın alakasız olması..
          bisosyolog
          Kilolu bir kadına maşallah kaç aylık hamilesiniz? diye sormuştum
           ahpte-pateh
           Minibüste "ARKA KAPIIII" yerine "İNECEEEEM" diye böğürmek. Hıçkırık da tutmuştu. Dediğim en enteresan inecem kelimesiydi.
            sunta
            Pot kırmak için bana birinin sakın kimseye söyleme demesi yeterli
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.