Dağ Ayısı Gibi Erkeklerin Genelde Çok Güzel Kızlarla Çıkması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Kimse itiraz etmesin bu bir küçümseme değil, gerçeklerdir. Bebek gibi kızlara bakıyorum inanılmaz tiplerle çıkıyorlar. Bazıları sadece para için de değil cidden sevdiklerinden. Çok güzel kızlarla çok yakışıklı erkeklerin bir arada olduğunu nadir gördüm. Doğanın kanunu mu yoksa özellikle mi yapılan tercihler bilemiyorum :P
    silivri
    Kaç çifti incelediğini ve o çiftlerin ilişki dinamiklerini irdelediğini sorabilir miyim?
     jarlvarg
     Bir an önce kendi güzeline kavuş da milletle uğraşma
      tsukyomi
      Öncelikle nikah fotoğrafımızı kullanman hiç etik değil ☝️ Bu ayıyı Türklerin tanımladığı anlamda kullanıyorsak, bunu karakter eksikliği olarak görüyorum açıkçası. Kendilerinde olmayan baskın karakteri karşı tarafta arıyorlar, yönetilmek, tasmaya tabi tutulmak istiyorlar. Tabi bunun kültürel ilintileri de var. Ağırbaşlılık, sevecenlik, sıcakkanlılık, ince düşünceli olmak kadına atfedilir bu kültürde ve bu kültürle yetişmiş bir erkeğin elbette en son benzemek isteyeceği şey kadındır. Böylece tiran, görgüsüz, kaba varlıklar ortaya çıkar ve yine bu kültürde yetişmiş kadınlar kendilerine "errkek oğlu errkek" seçerler. Karakterlerinin, özgürlüklerinin ve hatta yaşamlarının sonuna imza atarlar ayrı konu.
       lellu
       Tabi sadece güzellik ve yakışıklılık aşık olmak ve sevmek için yeterli, diğerleri ölsün bence 🤷‍♀️
        esseref
        genelde parası olduğu için katlanıyorlar, sevdikleri için değil yani
         android_dahaiyi
         kızlar aptal mısınız çirkin erkekle olur mu hiç???
          samyeli90
          Ayı seviyorlar demek ki yapacak bir şey yok
           selshine
           karakter ve sevgiyi göstermek önemli olan
            canerckr
            Kadınlar bizim gibi değil. Erkek olarak maalesef düşüncemiz güzel olsun vücudu alımlı olsun. Kadın ise bir ömür yaşayacağın adamın kalbi güzel olsun, vakit geçirirken sıkılmasın, eğlenceli olsun derdindeler. Biliyorlar ki yakışıklılık vücut güzelliği bir zaman sonra kaybolacak. O yüzden parayı bulan adam önce kadını boşayarak başlıyor işe. Ben yine de Bob Marley abimin izinden gidip " no woman, no Cry " diyerek burayı terk ediyorum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.