Cyberpunk 2077'nin Çok Kötü Bir Oyun Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ali-vercetti
   bug konusunda kötü onun dışında son 5 yılın en iyi oyunu olma potansiyeli var
    tsukyomi
    GTA San Andreas'ı yeni şu grafikler ve ek görevlerle yeniden çıkarsalar tüm oyunları dize getirir, GTA 5 de dahil. Detroit, Cyberpunk 2077 falan hikaye.
     miller
     sorma ya ne kafa ütülediler kaç gündür. yok gelmiş geçmiş en iyiymiş bilmem ne. dün gece izledim videoları, hala aynı şekilde saçma sapan her oyuna benzeyen bir şey olmuş. yapay zeka gerçekten hala çok yapay. ortada gezerken karakterlerin sana tepki vermemesi, ağzına girdiğinde dahi "ne oluyor?" diye soramamasını kanıksamış oyun severler. yıllardır parmağında oynatıyor sektör sizi. bir bok yenilik yok.
      impactresponse
      "Çok kötü" olan nice oyunlar biliyorum.
       nickimdebileolmaz
       Hikayesi güzel, dünyası güzel, optimizasyon berbat oyunu dışında güzel bir oyun.
        burakb_
        Aga çok kötü de denmez be. Verdiği beklentiyi karşılayamadı ama verdiği beklenti de karşılanamaz derecede zaten belliydi böyle olacağı. Ambiyansa o kadar vakit harcamışlar ki kalanları unutmuşlar gibi geldi bana biraz genel izlenimim. Konsept olarak harika bence dünyayı sallayacak bir oyun olabilirdi.
         sisibisoshi
         Bize ne amk. Sanki çok güzel bir oyun dedik de.
          nehirf
          Oyun daha yeni ve open world. Azcik güncelleme ile hallolacak seyler. CD Project Red bence iyi. Witcher'i agzimizin suyu akarak oynadiysak bunu da oynariz. PS5 stoklara girmedi henüz Rusya'da. Girdi de bitti. :d PS5'te deneyecegim. Rockstar GTA 6 icin yirtti bizi zaten. Bekle bekle nereye kadar. :/ Öneri; The Last Of Us II oynayin mutlaka. :)
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.