CV Yazarken Dikkat Edilecekleri dio’luyoruz!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   enemyplayer
   CV yazmak büyük uğraş. Hobileri seçeceksin de, düzgün bir fotoğraf bulacaksın da... Deneyimli arkadaşları CV yazımında dikkat edilecekleri bizimle paylaşmaya ve mümkünse hobilere yazılacak yaratıcı örnekler vermeye davet ediyorum 🤗
    djsinemovic
    Kreatif olun. Klasik a4 üzerine siyah yazıların bulunduğu sıkıcı bir cvniz olmasın 2020 yılında da artık. Photoshop, Illustrator falan biliyorsanız görsel iletişimin ağırlıkta olduğu, az yazı çok anlatım içeren bir cv hazırlayabilirsiniz. Bilmiyorsanız da internette birsürü hazır cv formatı var onları kullanabilirsiniz. Dipnot: Dedi mezun olalı 10 gün olmamış kezo aksjfskjd sen kimsin de akıl veriyosun kız sinemoviç.. Neyse dostlar yukarıdakiler benim fikirlerimdir ama işe de yarıyo yani ilgi çekiyo..
     pumpkinpie
     Bir sayfayı aşmayın. Çok bilgi değil değerli Bilgi önemli.
      badideasensei
      Cv nizde ortalama bir deneyim-eğitimede sahip olsanız önem verdikleri şey REFERANS-DAYI var mı sorusuna cevap
       benevento
       Noktalı virgülün kullanımını bildiğinizi yazın, nadir bulunan bir özellik.
        enginarkalbi
        Çok iyi bir not ortalamanız varsa not ortalaması yazmayın cv’ye
         uckediannesi
         Vesikalık fotoğraf koymayın CV’lere
          plazacalisani
          Aldığınız her saçma sapan eğitim ve sertifika programını yazmayın. Öğretmen olarak işe girecek birinin pyhton bildiğini anlatmasına gerek yok. Gerekli olanları ve nitelikli gördüklerinizi yazın.
           redblack
           Normali: Sade, kısa, mumkun mertebe üye oldugunuz STK'larin ve buradaki faaliyetlerinizin oldugu, aldiginiz kurs ve sertifika programlarinin yazili oldugu, yabanci dil seviyenizin net sekilde belirtildigi ( uluslararasi bir sirketse cv'nizi ingilizce hazirlayabilirsiniz), referanslarin abartilmadigi bir cv guzel olur. Gercekci davranirsak: Basvurdugunuz sirketin hangi siyasi goruse yakin oldugunu arastirin, cvnizi ona gore duzenleyin, stklari ona gore yazin veya yazmayin. Mumkunse araya bir dayi bulup sokun, siyasi gorusu farkli diye is basvurulari ret edilen(baska kiliflar uydurulup) kalifiye insanlar var arkadaslarimdan.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.