6
15.12.2020
Cüneyt Özdemir'in Çıplak Dizisini Hedef Göstermesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   canece
   cüneyt özdemir attığı bi tweetle aklı sıra sansürü eleştirip ironi yapmaya çalışmış. bi de üstüne üstlük rtük başkanını etiketlemiş hahahah ama ters tepmiş tabii. yani allah aşkına yaptığın şeyin sonucunun nereye varacağını kestiremiyor musun sen be adam? sonuç olarak çıplak isimli dizi yayından kaldırılmış.
    amakafamiznasiguzel1
    rtük bu dizi daha senaryo aşamasındayken kaldırırdı bence. çıplak falan onlar sevmez yani sonuç olarak
     cinayetvaraga
     Cüneyt Özdemir kimdir ya? Sen ne akla hizmet bir insanın ürününü hedef göstererek böyle bir şey yapıyorsun? Hadi bu ayrı bir olay, Blutv neden hemen kütüphaneden kaldırıyor? Neyin korkusu bu? Sansür yerse yer, ama ürünü silmek nedir? Bu platforma para verenlere nasıl açıklayacaksın bu durumu?
      fuzbing
      +18ler için tekrar yayına alınacak sabırlı ol -18. Blutv kullanan ailenin bir evladı o diziyi yanlışlıkla açsa hoş olur muydu? olmazdı. E o zaman +18 kısmı şifrelenip girilebilir değil mi? Evet. e adamlar bunu yapıp açıcaz demişler evlat.
       dr.rock
       Çocukların ruh sağlığına zarar veriyor. Çünkü anaları ve babaları onlarla ilgilenmez koyarlar televizyonun karşısına giderler. RTÜK bu düzenin asil temsilcisidir. Ülkemizdeki her çözüm bu şekildedir. Misal kanalizasyon sistemi... Önce asfalt yapılır sonra kazılır ve altyapı yenilenir. Buna OSMANLI YÜRÜYÜŞÜ denir, 2 ileri 1 geri... Len olm uyarı koy anayı babayı eğit, RTÜK-YÖK-DİYANET ülke insanın gelişmesinde en büyük engellerden
        meyvesebze
        Yüz milyonlarca yapım var Hepsini izledikte bu kaldı Çokta şeyimde Kaos sevmiorum bu ara Banane mk isteyen istedigini yapsın
         damladamlo
         Sence ironiyi kaldırcak bi ülkede mi yaşıyoruz? Saplarlar böyle işte.
          raselika
          Yani cüneyt özdemir bu hareketiyle tam olarak nasıl bir sonuca ulaşmak istemiş de böyle bir hareketi yapmış pek anlayamadım.
           rarero
           Rtük zaten sadece bu işe yarıyorken neden ısrarla bir hedef haline getirmiş ki yani? Kendince bir reklam çalışmasını olabileceğini düşündü bence.
            roar
            Online platformlarlara ilişmesi hiç hoş bir durum değil. Çünkü böyle şeyleri sorun edeceklerse eğer netflix'i komple kapatmaları lazım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.