Cüneyt Özdemir'in Çıplak Dizisini Hedef Göstermesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   canece
   cüneyt özdemir attığı bi tweetle aklı sıra sansürü eleştirip ironi yapmaya çalışmış. bi de üstüne üstlük rtük başkanını etiketlemiş hahahah ama ters tepmiş tabii. yani allah aşkına yaptığın şeyin sonucunun nereye varacağını kestiremiyor musun sen be adam? sonuç olarak çıplak isimli dizi yayından kaldırılmış.
    amakafamiznasiguzel1
    rtük bu dizi daha senaryo aşamasındayken kaldırırdı bence. çıplak falan onlar sevmez yani sonuç olarak
     roar
     Online platformlarlara ilişmesi hiç hoş bir durum değil. Çünkü böyle şeyleri sorun edeceklerse eğer netflix'i komple kapatmaları lazım.
      rarero
      Rtük zaten sadece bu işe yarıyorken neden ısrarla bir hedef haline getirmiş ki yani? Kendince bir reklam çalışmasını olabileceğini düşündü bence.
       raselika
       Yani cüneyt özdemir bu hareketiyle tam olarak nasıl bir sonuca ulaşmak istemiş de böyle bir hareketi yapmış pek anlayamadım.
        damladamlo
        Sence ironiyi kaldırcak bi ülkede mi yaşıyoruz? Saplarlar böyle işte.
         meyvesebze
         Yüz milyonlarca yapım var Hepsini izledikte bu kaldı Çokta şeyimde Kaos sevmiorum bu ara Banane mk isteyen istedigini yapsın
          dr.rock
          Çocukların ruh sağlığına zarar veriyor. Çünkü anaları ve babaları onlarla ilgilenmez koyarlar televizyonun karşısına giderler. RTÜK bu düzenin asil temsilcisidir. Ülkemizdeki her çözüm bu şekildedir. Misal kanalizasyon sistemi... Önce asfalt yapılır sonra kazılır ve altyapı yenilenir. Buna OSMANLI YÜRÜYÜŞÜ denir, 2 ileri 1 geri... Len olm uyarı koy anayı babayı eğit, RTÜK-YÖK-DİYANET ülke insanın gelişmesinde en büyük engellerden
           fuzbing
           +18ler için tekrar yayına alınacak sabırlı ol -18. Blutv kullanan ailenin bir evladı o diziyi yanlışlıkla açsa hoş olur muydu? olmazdı. E o zaman +18 kısmı şifrelenip girilebilir değil mi? Evet. e adamlar bunu yapıp açıcaz demişler evlat.
            cinayetvaraga
            Cüneyt Özdemir kimdir ya? Sen ne akla hizmet bir insanın ürününü hedef göstererek böyle bir şey yapıyorsun? Hadi bu ayrı bir olay, Blutv neden hemen kütüphaneden kaldırıyor? Neyin korkusu bu? Sansür yerse yer, ama ürünü silmek nedir? Bu platforma para verenlere nasıl açıklayacaksın bu durumu?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.