Cumhurbaşkanı Olursam Kesin Yaparım Dedikleriniz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cahit
   Eğitimde adalete millet vekillerinde köklü değişim yaparım kadın ve hayvan hakları üzerine detaylı çalışma yaparım çocuk hakları gibi
    lovewkoko
    ekonomiyi damadıma devrederdim. aslan damat.
     luna__
     yol, köprü
      matbaagorenhattat
      Yeteneklerini belli eden gençlerimizi avrupada en iyi şartlarda eğittirip ülkeye getirir, üniversitelerde anlattırır, onlar gibi milyonlarca aydın genç yaratırım. Yabancılara satılan arazilere el koyar, acil yeşilleştirme planı yapardım. GSB (güzel sanatlar bakanlığı) açardım. Başbakanlığı getirir en çok oy almış ikinci cb adayını başbakan yapardım. Eğitim kampları açıp eski iktidara oy veren herlesi ve cahilleri 1 yıl boyunca eğitip geri salardım. Tüm AKP MHP ve HDP mv ve başkanlarını toplama kamplarında sovyet tarzıyla çalıştırırdım. Güzel Sanatlar Bakanı da Lucy olırdı ehehehe Parti ismi: Kemalist Türkiye Partisi (KTP) Lider: Bne Bayrak: 6 oklu mavi bayrak (mavi chp)
       badideasensei2
       Öncelikle insanların temel eğitimin ardından lise de ileride ne yapmak istediklerinde dair eğitilmeye başladığı bir eğitim sistemi oluştururdum. Kolektif tarıma geçiş yapardım. Fabrikalar işçiler tarafından idare edilirdi. Üreten ve yöneten onlar olurdu. Temel gereksinimler karşılanmak zorunda olurdu. Özellikle tarım için ayrıca eğitim veren okullar açardım. Köy enstitülerini geri getirirdim. Dışa bağımlılık mümkün olduğunca aşağı indirilir zamanla da tamamen ortadan kalkardı. Din bireysel olarak görülür, devletin dini olmazdı ve bu düşünce pratiğe de aktarılırdı. ABD ile kol kola olan faşistler yargılanırdı ve ölene kadar çalıştırılırdı.
        muzlu-pasta
        Birileri diyorki muzku-pasta genelevleri kapat pardon ama genelevleri kapatayım da millet beni mi s*ksin?
         makeup_alp
         Toplumsal Cinsiyet Eşitliği üzerine ne varsa A'dan Z'ye herşeyi yapardım.
          deniz006
          Eğitim ve ekonomiyi düzeltmek ilk iş.
           sena158
           Erdoğana devrederim 👌 adam işi biliyor.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.