Cumhurbaşkanı’nın "LGBT, Yok Öyle Bir Şey" Söylemine Gülşen'den Gelen Dev Tepki
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   canece
   cumhurbaşkanımız geçen gün "lgbt, yok öyle bir şey" söyleminde bulunmuştu biliyorsunuz. tüm dünyanın gerçeğini yok saymıştı... gülşen de o sözlere büyük bi tepki göstermiş, helal olsun valla. “LGBT, var öyle bir şey. Şanlıurfa’da 14 yaşında kız doğum yapıyor. Babası ya abim ya da dayım, ikisi de bana tecavüz etti diyor. Allahtan kızın dayısı ile abisi eşcinsel değil. Ortalık ayağa kalkardı!” konuş be kadın. senciyiz!
    sedefartuny
    Bravo kız Gülşen. Ne kadar güzel söylemişsin öyle. Ülkedeki tüm anormallikler normalize edilirken LGBTİ+ hala yargılanıyor. Yıkın şu önyargılarınızı artık.
     strangestar
     Ah ah şeriatla yönetilen Osmanlı'da bile hoşgörü ile karşılanan hakları korunan kişiler kanunların kötü olmasından dolayı dışlanıyo.
      pillowtalk
      LGBT yok LGBTİ var. İnterseks bireyleri rica ediyorum unutmayın.
       rarero
       Bu adamın söylemlerindeki seviye her geçen gün daha da korkunç ve cahil bir hal alıyor. Ne denilebilir ki. Tepkisi gayet yerinde.
        littlejohn
        Nerden bakarsan bak rezalet bir durum. Cehalet almis basini kostura kostura gidiyor.
         koronalitavuk
         Lgbt üyelerinin küçük kızları sokağa sürmesine ne demelisin? Köpeklik yapmayın lgbtnin hepsi aptal. Analdan zevk alınmaz.Onedio açıklamıştı.
          gizemino
          o kadar haklı bir tepki ki. tebrik ediyorum gülşeni
           ertugrul1453
           Yanlışı yanlışla savunan aptallar sürüsü görüyorum...Lut kavminin kalıntıları sanırım halen nefes almaya devam ediyor...beyinlerinde oksijen gitmemesi sebebi ile ruhlarının kararması haricinde...umarım hak ettiğiniz gerçekle çok yakında yuzlesirsinizz..ülke de çok fazla demokrasi var ...haddinden fazla...
            noname9456
            Neden LGBTİ olup üniversite okuyan yok mu hepimiz insanız kaldı ki biz ne kadar masumuz ki başkalarına kafa tutuyoruz #aşağıbakmayacağız
             cicikus666bicak
             helal kiz.
              roar
              Çok güzel bir şekilde tepkisini koymuş. Kendisini tebrik ediyorum. Keşke tüm camia senin gibi tepkisini rahatça ortaya koysa. Ucuz yalakalıklar peşinde olmasa.
               arasserin
               helal olsun demek düşer bize de
                pazartesi
                O zaman gökkuşağı temalı ürünlere +18 uyarısı nereden geliyor? Her zaman söylerim: bu ülkede asıl eksik felsefe eğitimi. Temel düzeyde felsefe eğitimi verilseydi insanlar düşünmeyi öğrenirlerdi.
                 maskoff
                 osmanlı'da falan olanların hepsi alternatif evrende yaşandı gençler. o minyatürler falan hepsi yalan. asla öyle gaylik, badeleme falan yok.
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.