Cumhurbaşkanı’nın "LGBT, Yok Öyle Bir Şey" Söylemine Gülşen'den Gelen Dev Tepki
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   canece
   cumhurbaşkanımız geçen gün "lgbt, yok öyle bir şey" söyleminde bulunmuştu biliyorsunuz. tüm dünyanın gerçeğini yok saymıştı... gülşen de o sözlere büyük bi tepki göstermiş, helal olsun valla. “LGBT, var öyle bir şey. Şanlıurfa’da 14 yaşında kız doğum yapıyor. Babası ya abim ya da dayım, ikisi de bana tecavüz etti diyor. Allahtan kızın dayısı ile abisi eşcinsel değil. Ortalık ayağa kalkardı!” konuş be kadın. senciyiz!
    strangestar
    Ah ah şeriatla yönetilen Osmanlı'da bile hoşgörü ile karşılanan hakları korunan kişiler kanunların kötü olmasından dolayı dışlanıyo.
     littlejohn
     Nerden bakarsan bak rezalet bir durum. Cehalet almis basini kostura kostura gidiyor.
      maskoff
      osmanlı'da falan olanların hepsi alternatif evrende yaşandı gençler. o minyatürler falan hepsi yalan. asla öyle gaylik, badeleme falan yok.
       pazartesi
       O zaman gökkuşağı temalı ürünlere +18 uyarısı nereden geliyor? Her zaman söylerim: bu ülkede asıl eksik felsefe eğitimi. Temel düzeyde felsefe eğitimi verilseydi insanlar düşünmeyi öğrenirlerdi.
        sedefartuny
        Bravo kız Gülşen. Ne kadar güzel söylemişsin öyle. Ülkedeki tüm anormallikler normalize edilirken LGBTİ+ hala yargılanıyor. Yıkın şu önyargılarınızı artık.
         arasserin
         helal olsun demek düşer bize de
          roar
          Çok güzel bir şekilde tepkisini koymuş. Kendisini tebrik ediyorum. Keşke tüm camia senin gibi tepkisini rahatça ortaya koysa. Ucuz yalakalıklar peşinde olmasa.
           rarero
           Bu adamın söylemlerindeki seviye her geçen gün daha da korkunç ve cahil bir hal alıyor. Ne denilebilir ki. Tepkisi gayet yerinde.
            pillowtalk
            LGBT yok LGBTİ var. İnterseks bireyleri rica ediyorum unutmayın.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.