Cübbeli Ahmet'in Kötü Günler Geliyor Uyarısı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sairsel
   "Çok vatan haini var, çok devlet düşmanı var" bu cümleyi duyduktan sonra dinlemeyi bıraktım.
    sacmaliklarbekcisi
    bi şey duyduğu belli de zaten bize kötü günler gelemedi mi lgbt karşıtı yürüyüşler aleyna tilkinin konser iptali gülşen’in tutuklanması falan bunları nasıl kanıksadık bilmiyorum cübbeli bile bu durumları laik geçinenlerden iyi analiz ediyordur. . korku iklimi oluşturması suç. stokçuluk da günah değil mi hocam
     canerckr
     Aynen hocam sizleri temizleyeceğiz "DİN VE DEVLET DÜŞMANLARI"
      cinayetvaraga
      Devletin bekasını, milletin birlik ve bütünlüğünü düşünen bir mental yapı yok. ideolojilerine din işlemiş, günlük hayatları din etrafında dönüyor, her adımları din. farklılıgı ve karşıt görüşü kabul etmez din. hep kendisinin dedigi olsun ister. Öyle ki, kendi içlerinde bile bölünürken bunun tabanında ne kadar tutarsız bir görünmeze biat duygusu olduğunu anlamak pek güç değil. hal böyle iken, devletin yonetim kadrolarına, bürokrasiye, sanata, spora, askeriyeye varıncaya kadsr her yere zerk etmiş bir leş kokusu var. hepsi de islamın yarattığı çöplerin kokusu. gittikçe çoğalıyor ve etrafı iyiden iyiye bok sardı saracak. bir yandan da guzel oluyor. öylece matbu şekilde inananlar, gün gelip din ile devletin ayrı olması ilkesinin kıymetinin farkına varscaklar. lakin bu farkına varanlara sonrasında biz saygı gösterecek miyiz? işte esas soru bu! şayet gösterir isek bize ayıp. hem de çok ayıp.
       selenaa
       o vakit bunu da kuşa çevirem beyni kuş kadar zaten
        silmarillion
        Milleti iç savaşa hazırlıyor güya, nihai emeliniz bu zaten reyis bağırarak ya da kısık sesinizle gevelemenize gerek yok.
         sedefartuny
         Dikkate almadığım isimlerin en başında geliyor kendisi. Dolayısıyla bu söylediklerinin de benim için hiçbir hükmü yok.
          peripedia
          Bizi o evham hep alıyor hocam ya. Yani yapacak bir şey yok üzgünüm Türkiye şartlarında yaşam bu zaten artık.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.