Corona 1 Yıl Sürse, 1 Yıl Sonra Dünya Nasıl Olur?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   toparli
   Muhtemelen para biriminden siyasete teknolojiden sosyal hayata kadar birçok şey değişecektir.
    honorable_
    Ekonomik, siyasi ve sosyal hayata net bir şekilde etkisi olacak ama bunun en büyük artısı ekolojik dengeye ve doğal düzene olacak bence, İstanbul'da azot dioksit yoğunluğunun değişimi uzaydan bile fark edilebilecek seviyede.
     rotasizkerim
     Doğa kendini yeniliyor diyen bir arkadaşım vardı. Amk ben ölüyorum! Doğa kendini yenilese ne yazar demek istiyorum ona..
      nobody1
      Depresifler daha çok olur...
       aynenbileader
       Bak gerçekten açık konuşayım mı 1 yıl sürerse ne olur ; 'Yarraaa yeriz'
        gizmowasmycat
        Öncelikle korona sadece 1 yıl sürerse öpüp başımıza koyalım. (Aşı bulunamazsa. Bunun mutasyonu, 2. ve 3. dalgası var ki genelde daha yıkıcı oluyor, bunun ekonomik etkisi var (henüz tam hissetmedik)) Koronanın en büyük etkisi ülke ekonomilerine oluyor. Dışa bağımlı hale gelen ekonomiler ne kadar büyük hatalar yaptıklarının farkına varıyor. Aşağıdaki avustralya örneği;
        https://9gag.com/gag/aj9ExW0
        https://9gag.com/gag/aj9ExW0
        Muhtemelen ciddi ekonomik buhranlar ve çöküşler sonrası pekçok ülkenin mevcut yönetimi değişecek ve ülkeler kendi ayakları üzerinde durmanın önemini kavrayacaklar. Dışa bağımlılıktan sıyrılmaya başlayacaklar. Bundan 50-60 yıl sonra muhtemelen ülke kavramı kalmayacak, dünya teknoloji devleri tarafından yönetilecek. (google, facebook,microsoft,amazon,alibaba,tesla) Zaten şu anki gidişat da bu yönde.
         busrawashere
         böyle...
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.