Çok Merak Ediyorum; Nasıl Geçiniyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   askadamibrock
   Diocular malum çeyrek altın 725 lira olmuş. Siz hangi meslek gruplarındasınız ve nasıl geçiniyorsunuz? Ben İzmir’de reklamcılık sektöründeyim ayıptır söylemesi ay sonuna doğru taş yiyorum. 😅
    tsukyomi
    Sınırlar kapanmadan önce Sofya merkezli bir şirkette sosyologdum, ilk defa okuduğum bölüm kısmen işe yaramıştı, tabi anketör gibiydim orası ayrı. Euro ile çalışınca kenara atardım maaşın yarısını. Sınırlar kapanmadan 15 gün önce de aw işinden ayrıldım. İleri görüşlülükte Atam bir ben iki. O zamandan beridir de işsizim. Ev kısmen biriktirdiklerim ve genelde Kalaşnikof'un maaşıyla dönüyor. Şimdilik standart geçinmeye çalışıyoruz ama sonra ne olur bilemem. Ev hanımına dönmezsem iyidir, piyasa felaket.
     gregory_
     Anlik gecinme ,ne kadar varsa o kadar geciniyorum.
      hysosiri
      Öğrenciyim ama yazları bir iki aylığına giriyorum bir yerlere şimdiye kadar gelinlikçide, mobilyacıda ve bir butikte çalışma fırsatım oldu bir de tatliş bi veterinerin yanında çalıştım. Bu tarz farklı yerlerde tecrübe edinmek hoşuma gidiyor seneye daha farklı bir yer düşünüyorum, bakalım.Geçen yıl 9 ay boyunca özel ders vermiştim şimdi de bir aydır veriyorum. Okul döneminde de aldığım burslar var tüm bunlar sayesinde ailemden hiç para istemiyorm. Hatta ilk bursumu 11 yaşında kazanmıştım 9 yıldır ailemden hiç para istemedim yeri geliyor onlara destek oluyorum. Bana göre güzel geçiniyorum kimi zaman çok harcama yapmıyorum kimi zamn kazandığımın iki katını yiyorum bi şekilde her şey yolunda gidiyor :)
       cinayetvaraga
       Evet şartlar zorlu morlu ama tutamıyorum kendimi, gelişine yaşıyorum anasını satim. O kadar çalıştık şimdi yiyelim artık.
        benita
        Kredi kartı kullanmıyorum, ne varsa ona göre hareket edince ipin ucu kaçmıyor
         obiyagmur
         Annem babam bakıyor şuan öğrenciyimde bne dgshdhdgd
          tiroyitbezi
          Siz geçinebiliyor musunuz ya? Ben geçinemiyorum sorun bende sanıyorum hep. Her beğendiğim şeyi almak istiyor canım. Bunu dizginlediğim zamanlar da ay sonunu göremiyorum dizginlemediğim zamanlarda. Yani her türlü yetmiyor. Gelişine..
           velevkiozge
           Geçinemiyoruz.. Ülke şartlarında maaşımız ne gıda ne barınma ne ulaşım.. Hiçbir şeye yetmiyor.. Bu soruya açıklama yapacak kimse olduğunu da sanmıyorum
            paarantez
            Birçok zevkimizden feragat ederek, planlarımızı aylar öncesinden hesaplayarak, çoğu zaman da gerçekleştiremeyerek
             zodyakli
             Aile evinde kalarak nasıl olacak yoksa. Çok zor çook.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.