Çok Konuşan İnsanların Boş Konuşuyor Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   utumasasiilekayanadam
   Neden diye soruyorum kendi kendime. Neden bi insan çok konuşur? Az ve öz konuş kardeşim nefesine yazık israf ediyorsun günaha giriyorsun.
    meyvesebze
    Cok para haramsiz Cok laf yalansiz olmaz. Hakikaten cok konusanlar biraz sallar :)
     ofansifvekaramizah
     Bok gibi tespittir. Hitabet yetenekleri gelişmiş insanlar donanımlı insanlardır.Bazıları kitlelere hitabet eder. Konferanslara, sunumlara katılın veya açık oturum programlarını tv'den veya youtubeden tekrarlarını izleyin. Kendinize bir şey katın.
      busrawashere
      - ya haklı olmamasına rağmen bir şeyi savunuyordur - ya bilgili gözükmek için sallıyordur - ya da kendisinin olamadığı şeyler ile size havalı bir şekilde tavsiye veriyordur. Örneğin spor çok sağlıklı, spora başla.
       olyps
       Bir olayı 3 cümleyle anlatabilmek varken 45 dakika boyunca 5 cümle arasında dönüp dönüp olaya kendinden de süslemeler ekleyerek anlatıyorlar ya. Ya kardeşim sal artık
        mevsimlerdensnbahar61
        Bi insan bişeyleri sürekli anlatmaya çalışması kendine karşıdaki insana ifade edemediği için yani öyle daha fazla anlatacağını düşünüyor ama işte
         sapkalikadin
         işte ilk cümleler mantıklı oluyo, sonra hep aynı şeyi anlatmaya başlıyo, bi dairenin etrafında dönüyö. çekilmez yani çok ve boş konuşan insan
          sozdedegilgozde
          Her ortam için diyemezsiniz bunu. Eğer bir tartışma sohbet ortamında bir şey hakkında konuşuyor ya da o konuştuğun şeyi savunuyorsan konuşmak zorundasın zaten. Diğer türlü olmaz.
           1harleyquinn1
           Şey gibi geliyor sanki açmış bir beyaz eşyanın kullanma talimatını okuyor
            kuyinist
            Cok konusuyorsun boa konusuyorsun fakat muhabbetine hastayim biliyor musun..
             a.l.p.o.l.l.o.n
             Kime göre çok birde o var cahilse kime göre cahil senin bilipte onun bilmemesinden hemen cahil damgası bilemedim yani cahil dediğim insan gitti benim bilmediğim bir şeyi yüzüme vurdu o gündür kimseye hemen cahil demem hatta tavrımda değişti artıkgerçekçi takılıp olanı direkt söylerim bir taraf seçmeden olanı söylememe rağmen böyle olursa o zaman işte cahil derim hakediyor sonuçta !
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.