Çok Kırılgan Biri Olmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Hayattaki en büyük belalardan biridir. Suya değen pamuk şeker gibi incinir duygularınız. Detaylarda boğulursunuz. Her şey sizi kırmak için söyleniyor gibidir. Kendinizden çekinirsiniz. Birine yaklaşmaktan korkarsınız. Böyle sürüp gider. Beladır. İlişkilerdeki en sıkıntılı pozisyonlar size gelir.
    benita
    Bir süre sonra kırılacak bir şey kalmıyor ortada :)
     luciferin_kizkardesi
     Cidden çok zor birşey. Ben normalde gayet eleştiriye açık birisiyim ama yakın biri eleştiri yapsın ve bu eleştiri kötü olsun o kadar kötü oluyorum ki saatlerce ağlıyorum düşünüyorum ağladıkça daha da dipe iniyorum ve bu benim için iyi olmadığı için bu aralar yapmamaya çalışıyorum inşallah en azından bu aralar olmaz
      djsinemovic
      İnsanlara önce kırılıyorum, sonra bana gerçekten değer verseydi beni kırmazdı zaten bişey desem ne dicem yüzsüz gibi diye düşünüp susuyorum, sonra kırıldığımı fark bile etmedi diye bidaha kırılıyorum..
       ladydisko
       ne kadar çabalasamda bu halden çıkamıyorum her kötü laf bana zehirli bir diken gibi batıyor özellikle önemsediğim birisinden duyunca başkalarına karşı değilde yakınımdakilere karşı böyleyim hem kendimi hem onları yıpratıyorum
        mevsimlerdensnbahar61
        O gözle baktığında dünya daha bi çekilmez geliyor
         leydibeyana
         Ota boka ağlamak mi ? HMM BA YI LI RIM.
          iskeendermerve
          O kadar canınızı yakarlar ki, kırılgan olduğunuzu bilip daha da üstünüze, gözleriniz dolar bebek derler, ağlamadığın zaman ilgi çekmek için numara yapıyordun değil mi? derler, sonra asosyal olunca ay ergen işte dolanıyor etrafta bağımlı gibi derler, kendimden biliyorum oluyor bu sakın kendinizi ezmeyin, kendinizi ezik durumuna düşürmeyin, unutmayın ki ezik siz değil onlardır, bunu asla unutmayın. Sen çok güçlüsün bu arada ;)
           banyedimbentokum
           Hiiiç kırılmam bükülme özelliği var bende.
            azginteke
            Yanındakini de yorar. Öylesine dediğin bir sürü şey ertesi gün trip olarak geri döner. Sonra ayıkla pirincin taşını..
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.