Çok Güzel/Yakışıklı Biriyle Birlikte Olmanın Yarattığı Sorunlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Bence bu psikolojinin kendine güven ya da kendini yetersiz hissetme ile alakası yok. Hepimizin başına gelmiştir. Ortalama standartların üzeri bir güzellik tanımına sahip olan insanlarla birlikte olmak zaman zaman aldatılır mıyım ya da terkedilip miyim duygusu yaratır. Dışardan baktığımızda dahi bu ilişkiler için arada ne gibi bir menfaat var acaba diye düşünüyoruz. Önyargı iyi bir şey değil ama kodlarımıza durum böyle işlenmiş. Diyelim tescilli bir güzelle birliktesiniz kendinize güveniniz tam olsa bile acaba yetebilecek miyim sorusu ister istemez aklınızın bir köşesinde pusuya yatar. Elbette bu çok güzel çok yakışıklı insanlar hayatlarındaki daha az güzel ve daha az yakışıklı insanları aldatacak diye bir kaide yok ama insanların artık beyinleri ile değil gözleri ile düşünüp karar verdiğini de unutmamak gerek.
    _gizem_
    bilmem hiç yaşamadım ama klişelerden birini sölüyüm önemli olan iç güzellik onlar birbirini seviyosa sorun yok bence...
     gregory_
     Öncelikle herkesin güzeli kendine de gene de birakin bu malakça düsünceleri çok da keyifle yasadim çok güzel biriyle:)
      moon_night
      Herkes bakıyo çok sinir bozucu bişiy
       patronicee
       Hep söyledim her zaman da söylerim. Dünyaya bir kez daha gelecek olsam asla yakışıklı bir erkekle evlenmezdim.usandım artık kadınların ilgisinden, bakışlarından. Kıskançlık bitiriyor beni.
        absurdizm
        Tuhaf bakışlara maruz kalıyorsunuz
         r4bia_
         etrafındaki kızlar kıskanır iliskiyi, güvensizlik baslar, ex'leri bir türlü bitmedigi için sürekli tartısma çıkar.. Hele bide populerse.. Gerçekten büyük sıkıntı
          mrlawyerkk
          Kıskanmak değil ama bu kadın bana neden baktı sorusu oluşur kafamda. Sen daha iyilerine layıksın klişesinin doğduğu yer böyle bir kuşku olabilir.
           peripedia
           Tamamen özgüvenle alakalı bir durum. Kendinizi o insana layık görmüyorsanız sorunu kendinizde aramanız lazım. Sizinle birlikte olmak isteyen biri varsa sorun yok. Zorla yanınızda değil en nihayetinde değil mi?
            faruktekin
            herhangi bir sorunu yoktur. ezik bünyelerdeki ezikliği ortaya çıkartır.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.