Coin Piyasasının İçinden Geçilmesi (13 Mayıs 2021)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   aynen_oyle
   elon musk kendi pumpladığı piyasayı şimdi de dumpa sürükledi. bahanesi ise madenciliğin tükettiği enerjinin doğaya zararı. ee kardeşim sen profil fotoğrafını btc yapıp piyasayı pumplarken de bilmiyor muydun bunu? musk'ın açıklamasının türkçesi: tesla, bitcoin ile araç satışlarını askıya aldı. bitcoin madenciliği ve işlemleri için fosil yakıtların, özellikle de herhangi bir yakıttan en kötü emisyona sahip olan kömürün hızla artan kullanımından endişe duyuyoruz. kripto para birimi birçok düzeyde iyi bir fikir ve gelecek vaat eden bir geleceğe sahip olduğuna inanıyoruz, ancak bunun çevre için büyük bir bedeli olamamalı. tesla herhangi bir bitcoin ile satılmayacak ve madencilik daha sürdürülebilir enerjiye geçtiğinde ise bunu işlemler için kullanmayı planlıyoruz. bitcoin’in enerjisinin / işleminin <% 1’ini kullanan diğer kripto para birimlerine de bakıyoruz. haber kaynağı:
   https://coinpusula.com/
   https://coinpusula.com/
   …nda-bitcoin-btc-3000-dustu/&hyper0
    berat_redflag
    Bayram hediyesi işte
     kshmr
     Hiç bir zaman bulaşmadım. Tüm alt coinler dahil %90 nı batacak, birilerinin kazanması lazım arkadaşlar. Anlık dolar al - sat yapmak ve kaldıraçla birlikte ciddi bir kâr bırakıyor. Ayrıca az biraz İngilizcesi olan, Amerikan borsasını takip eden bir insan, yıl sonunda çok farklı hisse senetleri yakalayabilir ve ciddi oranda kâr elde edebilir.
      alys
      Elona IBAN atacam az kaldı :D
       nickiharuto
       Dünya müdahale etmiştir. piyasalar bu kadar büyük bir coin piyasasına hazır değil. Daha başka dolandırıcılık haberleri de duyarsınız. Üstelik failler yakalanmaz.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.