Çoğu Türk Kadınının "Ben Sapyoseksüelim, Düzgün Erkek İstiyorum" Demesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   fuckerfukara
   saçmalıktır. örneğin hoşlandığım bi kıza gayet kibar ve esprili bir şekilde yaklaştım 4 ay peşinde koştum hiçbir halt olmadı ama aşağılamaya başlayıp tersleyince 2 hafta içinde beraber olmaya başladık. herkes böyle konuşuyor ama hiç örneğini göremedim. ben de kızlara karşı hep böyle mi olmalıyım yoksa gerçekten bunlara değer veren kız mı karşıma çıkmadı ?
    ahmetsakar
    arkadaşlar ben malın tekiyim, benim bir sürü sevgilim oldu. zeki, ahlaklı, kültürlü, bilinçli, sözüne güvenilir, sadık, aldatmayan, kibar, centilmen erkek arkadaşlarımın hepsi sap. arz ederim.
     tsukyomi
     Önce kendin ol, sonra çevreni değiştir. Sırf biri seni sevsin diye kibar ya da sert davranma, hamurun neyse o ol. Gerçek seni kabul etmeyen birinden seni sevmesini bekleyemezsin. Herkesi de çevrene göre yargılama. Sonra normal insana ilk defa drone görmüş kabileli gibi davranıyorsunuz. Böyle lanet hemcinslerimin olduğu doğru ama siz de onlara prim vermeyin ki azalarak bitsinler. Arka tepelerini kaldırmayın bunların. Gelirseler Ekim'e, gelmezlerse haide dovijdane.
      ladydisko
      böyle olan hem cinslerimi bende anlamıyorum.
       ozymandiase
       Sapyoseksüellikle ne alakası var düzgün olmanın ben onu anlayamadım. Zeki olması demek düzgün olduğu anlamına mı geliyor?
        roxannee-
        Çoğu kadının geleneksel olduğunu düşünürsek çoğu söylemdedir. Ancak düzgünü biriyle sevgili olmak herkesin hakkı.
         _umut_
         Ve yine aynı kadınların dediklerinin tam tersini yapıp dış görünüşe düşerek kendilerini gerçek sapyoseksüellerin skalasından düşürmesi
          buse01
          Sorun ben de galiba ya ben niye öyle erkek istemiyorum.
           busrawashere
           onların dedikleri sapyoseksüellik değil kendileri gibi salak olmamayan erkek istiyorlar
            utumasasiilekayanadam
            4S kuralına uyman yeterli
             tayfun-aktoprak
             Ben sapyoseksüelim dedi kadın. O sırada uzaklardan sevgilisi göründü jöleli saçları, dar kıyafetleri ve elinde telefon, araba anahtarı, cüzdan üçlemesi ile... yaklaştıkça kavunlu nargile kokusu baskın hale gelmeye başlamıştı. Ne? Hani sapyoseksüeldin? Ah pardon uzaktan fark etmemişim cüzdanın o kadar kalın olduğunu. Zeki insanlardan hoşalnırmı bilmem ama kesinlikle zeki bir kadındı.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.