32
28.8.2020
Çoğu Türk Kadınının "Ben Sapyoseksüelim, Düzgün Erkek İstiyorum" Demesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   fuckerfukara
   saçmalıktır. örneğin hoşlandığım bi kıza gayet kibar ve esprili bir şekilde yaklaştım 4 ay peşinde koştum hiçbir halt olmadı ama aşağılamaya başlayıp tersleyince 2 hafta içinde beraber olmaya başladık. herkes böyle konuşuyor ama hiç örneğini göremedim. ben de kızlara karşı hep böyle mi olmalıyım yoksa gerçekten bunlara değer veren kız mı karşıma çıkmadı ?
    utumasasiilekayanadam
    4S kuralına uyman yeterli
     ladydisko
     böyle olan hem cinslerimi bende anlamıyorum.
      roxannee-
      Çoğu kadının geleneksel olduğunu düşünürsek çoğu söylemdedir. Ancak düzgünü biriyle sevgili olmak herkesin hakkı.
       busrawashere
       onların dedikleri sapyoseksüellik değil kendileri gibi salak olmamayan erkek istiyorlar
        tsukyomi
        Önce kendin ol, sonra çevreni değiştir. Sırf biri seni sevsin diye kibar ya da sert davranma, hamurun neyse o ol. Gerçek seni kabul etmeyen birinden seni sevmesini bekleyemezsin. Herkesi de çevrene göre yargılama. Sonra normal insana ilk defa drone görmüş kabileli gibi davranıyorsunuz. Böyle lanet hemcinslerimin olduğu doğru ama siz de onlara prim vermeyin ki azalarak bitsinler. Arka tepelerini kaldırmayın bunların. Gelirseler Ekim'e, gelmezlerse haide dovijdane.
         ahmetsakar
         arkadaşlar ben malın tekiyim, benim bir sürü sevgilim oldu. zeki, ahlaklı, kültürlü, bilinçli, sözüne güvenilir, sadık, aldatmayan, kibar, centilmen erkek arkadaşlarımın hepsi sap. arz ederim.
          buse01
          Sorun ben de galiba ya ben niye öyle erkek istemiyorum.
           sinek_valesi
           İnsan önce kendine bakmalı her zaman, erkek ya da kız fark etmeksizin hal ve hareketlerimize dikkat etmeliyiz ki gönlümüze göre olanını bulalım :)
            ozymandiase
            Sapyoseksüellikle ne alakası var düzgün olmanın ben onu anlayamadım. Zeki olması demek düzgün olduğu anlamına mı geliyor?
             impactresponse
             Sapyoseksüellik gerçek anlamıyla çok da övünülecek bir durum değil çünkü gerçekten sapyoseksüel olan insanlar çok hızlı insan ekarte edebiliyorlar, herkesin bu şekilde düşündüğü bir geleceğin var olabileceği varsayılırsa kendine "ben böyleyim" diyen insanlara ilişkin genel tutumun en başından "güzelleme" yönelimli olmayacağı düşünülebilir.
              samyeli90
              Düzgün erkek tanımı her kadına göre farklıdır bence ben bana ters davranan erkeği istemem istemiyoesan söylerim peşimden koşmasın bir erkeği süründürmem istiyorsam yada istemiyorsam başta söylerim yani o da öküz değil anlar herhalde ısrardan hoşlanmam zaten
               _umut_
               Ve yine aynı kadınların dediklerinin tam tersini yapıp dış görünüşe düşerek kendilerini gerçek sapyoseksüellerin skalasından düşürmesi
                ozcan-atalay
                Ben de kendimi sapyoseksüel olarak tanımlayan biriydim, sırf bu yüzden beğenmediğim odtü mezunu bir kızla çıkmıştım. Evet zekiydi ve zeki biri olduğu için güzelliğine hiç takılmıyordum ama aşırı kibirliydi sürekli insanları aşağılayıp kendini överdi çok da dayanamadım zaten o günden sonra tövbe ettim Allah asil insana denk getirsin hepsi boş
                 tayfun-aktoprak
                 Ben sapyoseksüelim dedi kadın. O sırada uzaklardan sevgilisi göründü jöleli saçları, dar kıyafetleri ve elinde telefon, araba anahtarı, cüzdan üçlemesi ile... yaklaştıkça kavunlu nargile kokusu baskın hale gelmeye başlamıştı. Ne? Hani sapyoseksüeldin? Ah pardon uzaktan fark etmemişim cüzdanın o kadar kalın olduğunu. Zeki insanlardan hoşalnırmı bilmem ama kesinlikle zeki bir kadındı.
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.