Çocukluğunuzda Bugün Olduğunuz Size Dair Gösterdiğiniz İşaretler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Mesela ben çocukken evin içerisinde annemin çantası ile gezer dururdum tek kişilik oyunumda sokaklarda kendi kendime gezdiğimi, cafelerde oturduğumu, alışveriş yaptığımı falan hayal ederdim. Bugün hala tüm bu aktiviteleri tek başıma yapmaktan o kadar hoşlanıyorum ki.
    vermehterii
    A1 Türkçe
     kalpci
     Hayalperesttim Şimdi yaratıyorum
      fairytale-
      Ben ağlayınca elime sigara paketi tutuştururlarmış. Şimdi de ağlayınca sarıldığım bir sigaram.
       tsukyomi
       Oyuncaklarımın çoğu peluş ayılardan ve silahlardan oluşuyordu. Su ve boncuk tabancaları, imitasyon piyade ve keskin nişancı tüfekleri, samuray kılıçları.. Kara harpte 1 sene geçirmem ve hala ordulara, savaşlara düşkün olmam pek şaşırtıcı olmaz heralde.
        asit
        Evcilik oynardık bazen eve gelen misafir kızlarla, şimdi yalnız yaşıyorum. Deli gibi top oynardım, mahalle maçlarında fink atardım, şimdi futbol işleri halısahada devam ediyor. Bir dönem Türk diline ilgi duydum ama yabancı dil okudum. Sürekli okuldan kaçardım ama şimdi hayatımı okuldan kazanıyorum. Bir hayat anca bu kadar tersine gider. Bilemiyorum Altancımlar bilemiyorum.
         samyeli90
         Her zaman kitaplarla birlikteydim okumayı bilmesem bile uğraşırdım kitaplarla annemin de katkısı var tabi tam bir kitap aşığıyım Ve kedi kedilerden biri küçükken elimi parçalamama rağmen hiç korkmadım doğduğumdan beri kedilerle beraberim
          solenya
          Çocukken tüm hayvanlara ilgi duyardım. Her hayvanın kendine öz bir skilli olması çok hoşuma giderdi. Her gün deli gibi belgesel izlerdim. Bundandır ki şuan etoloji bilimiyle ilgileniyorum.
           judgeworld
           çocukken de insan içinde olmayı sevmezdim şimdi de evden çalışıyorum
            honeybee
            her zaman fazla kırılgan olmam özellikle sevdiklerime göre
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.