Çocukların Temas Olmadan Oynayabilecekleri Oyunlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   21 Eylül'de yüzyüze eğitime başlayacak olan okul öncesi ve birinci sınıf öğrencileri için okul bahçelerinde, temas olmadan oynanabilecek oyunlar için hazırlıklar yapılıyormuş. Çocuklar birbirlerine temas etmeden hangi oyunları oynayabilirler üzerine konuşalım bakalım.
    okadin
    Güzel bir çalışma bence. Çocuklara da bu durumun bir şekilde aşılanması lazım. 'Yağ Satarım Bal Satarım' temassız bir oyundu hatırladığım kadarıyla onu oynayabilirler. Büyük olasılıkla öğretmenleri tarafından daha bireysel oyunlara yönlendirecekler ama yine de bir arada oynadıkları oyunlar temassız da olsa onlara iyi gelecektir.
     sedefartuny
     Bu hazırlık hangi oyunu temsil ediyor acaba anlamadım. Çocukların her biri bu şekiller üzerinde konumlanıp kendi oyunlarını mı oynayacaklar?
      thetalentedmrripley
      En güzeli saklambaç, tam sosyal mesafe oyunu. Bırak birbirine yaklaşmayı, herkes birbirinden olabildiğince uzağa saklanıyor.
       peripedia
       Umarım bu süreci çocuklar en az hasarsız şekilde atlatırlar. Ciddi anlamda endişeleniyorum onlar adına. Sosyal mesafeli oyunları nasıl benimseyecek bu çocuklar? Nasıl kontrolü sağlanacak bu durumun?
        detokssuyu
        Bu tarz fiziksel oyunları oynayan çocuklar kaldı mı ki? Bu süreç çocukları iyice dijital oyunlara ve ekranlara hapsedecek bence.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.