Çocuklara Alınan Oyuncaklarla Babaların Oynaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Yiğenime aldığım tüm oyuncaklarla ‘Dur ben yapayım, pilini takayım’ ayağına babası oynuyor. Ablam oyuncak hediyelerini yasakladı. Babanın elinden alamıyoruz çocuğun oyuncaklarını. Çocuğun ağlaması da cabası. Tüm babalar mı böyle, bizimki çocukluğunu mu yaşayamamış anlayamıyorum ki.
    -_-merve-_-
    İçinde kalan çocukluğu vardır bence güzel bir şey benim babam benle oynasaydı hoşuma giderdi.
     cinayetvaraga
     Çok güzel bir his. Bizimki erkek olunca bana gün doğdu. Sürekli oynuyorum onunla. Anne ile kesinlikle oynamaz. varsa yoksa baba.
      okadin
      Bizim babamızda da aynı durum var ya. Özellikle robotlar ve teknolojik oyuncaklar. Bayılıyor kendisi, çocuklara vermediği de doğru. İlk kendi oynayacak, test edecek, bakacak, inceleyecek.
       peripedia
       Geçen hafta kuzenimin çocuğunun doğum günüydü. Babası ona oyuncak bir robot almış. Önce dur pilini takayım dedi sonra dur kumandasını kontrol edeyim falan derken baya oynadı robotla. Sonra oğlu oynamaya başladı. Hayır beceremiyorsun bak şöyle yapacaksın falan diyerek yine aldı kumadayı eline ve oynamaya başladı tekrar. Herhalde oynamaktan sıkılınca verecek oğluna😀
        sedefartuny
        Şimdiki oyuncaklar o kadar güzel ki. Ben de oynamak istiyorum. Yiğenime uçan peri kızı oyuncağı almışlar. Çocuk hariç tüm ailenin elinden geçti. Yetişkinlerin çok daha fazla dikkatini çekiyor bu tarz oyuncaklar. Çocuklar daha yaratıcı oyunlardan hoşlanıyorlar. Kendilerine küçük alanlarda büyük oyun Dünyaları yaratabiliyorlar.
         luciferin_kizkardesi
         Benim dayım 40'ına gidiyor ve LEGO oynuyor destekliyorum onu cidden harika bişey legolar
          _umut_
          Çocuğum istesin girerim takside krediye ps5 alırım. Her şey çocuğum için cidden elimi bile sürmem :))
           zimbo
           Bundan ne anlıyoruz çocuklarının oyuncakları ile oynayan babalar hem çocukluğunu yaşayamamış hem de yeni oyuncaklar çekici geldiğinden oynuyordur.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.