Çocuklar Kendilerini Koronavirüs'ten Koruyabilirler mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Yüz yüze eğitimin birinci sınıf öğrencilerine açılması ile birlikte akıllarımıza bu sorunun gelmesi kaçınılmazdı. Yetişkinlerin kendilerini virüsten koruyamadıkları, maske takmayı reddettikleri, önlemleri unuttukları günlerde 7 yaşındaki çocuklar kendilerini Koronavirüs'ten koruyabilirler mi?
    benita
    Nasıl koruyacaklar bu çocuklar tuvalete gitmeyecek mi, arkadaşlarıyla bir şey paylaşmayacak mı bir tek öğretmen nasıl kontrol altında tutabilir bu durumu?
     eefenizz_
     Ya onlar küçük koruyamaz bizimkileri açsınlarr djfjfjf
      sedefartuny
      Pek mümkün değil, bir ara çocuklarını okula sunger bob maskesi ile gönderen ebeveynlerin akşam çocuklarını spiderman maskesi ile görmeleri olasılığı üzerine geyik dönüyordu. Bu durum çok mümkün işte.
       vsjvsjvsjv000
       Kesinlikle koruyamazlar. Öğretmen bir yere kadar dikkat edebilir sadece. Çocuk bunlar,durdan anlamazlar ki. Birbirleriyle etkileşime gececekler, o maskeyi sürekli çıkarmak istiyecekler. Çok zor.
        detokssuyu
        Biz koruyabiliyor muyuz ki onlar korusunlar. Birçok çocuk bu durumu kafasında bir noktaya oturtamıyor. Özellikle 7-8 yaşlarındaki çocukların birbirlerinden uzak kalmaları sosyal mesafe durumunu uygulayabilmeleri çok zor.
         peripedia
         Çocukların korumalarını geçtim. Ortada onları koruyabilecek ortam koşulları olduğuna bile inanmıyorum ben.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.