Çocukken Yapılan Psikopatlıklar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   suphelihoroz
   Küçükken her çocuk kendi çapının yettiğince terör estiriyor. Kimi daha Chucky kimi ise daha kabul edilebilir seviyelerde olan taşkınlıklar sergiliyor. Ben kendi çapımda oldukça kırmızı seviyelerde taşkınlık gösteren bi çocuktum ve bu taşkınlığın verdiği zalimlikle her çocuk gibi birbirimizi yaralayan oyunlar oynamayı oldukça severdim. Boncuklu silahımla insanları kovalamak ve bile bile can yakmak hepimize keyif veriyordu. Şimdi dönüp baktığımızda keşke yapmasaydık tabii, hiç desteklediğim bi davranış değil. Siz neler yapardınız, şimdi baktığınızda psikopatça bulduğunuz?
    apricity
    Sanırım yaptığım en büyük psikopatlıklar kardeşime karşı yaptıklarım. İlk yeni doğduğu zamanlar boğmuşum. Annem gelip almış beni. Hatta bu yüzden kardeşim 2 yaşına gelene kadar ona olabildiğince az ilgi göstermişler. Daha sonra kuzenim ile beraber kardeşimi acı kayısı çekirdekleri ile zehirlemiştik. Midesi yıkanmıştı. Çekiç ile kafasına vurmuştum. Çamaşır suyu içirmiştim. En son da orta okulda az daha apandisitini patlatıyordum.
     kayberkay
     fazla sakinmişim veledken sonra da hiperaktif olmuşum şimdi de ortalarda geziyorum herşeyin fazlası zarar tabi
      diocubacito
      ama aaaaallllllllll barbiiiiiiiii lüüüüfeeeeeennnn al al aaaaaaalllll ıhıııı
       patronicee
       Henüz sünnet olan akraba çocuğunun pipisine boncuklu tabanca sıkmıştım. Boncuk bir kaç gün sonra sargı bezinin içinden çıkmıştı.
        lellu
        Üçlü prize iğne sokardım 🤷‍♀️
         badideasensei
         Şımarık ama uysalmışım smndmndk Kardeşim doğduktan sonra sürekli evde ağlayarak geziyormuşum. İlkokula erkenden gitmek için çok çabalamıştım ama müdür yardımcısı küçük durduğum için almamıştı bir yıl okula :'/ Oyuncak isteklerim zaten bitmiyormuş ama tutturmazdım hiç bir zaman hatırlatır ve isterdim. Kimsenin yanında kolay kolay ağlamazdım ,inatçılık yapmazdım. Ama evde 🙃
          ali-efe-giriz
          Çiğ Hamur Ve Çiğ Sucuk Yemek.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.