Çocukken İsteyip de Alamadığınız Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   zuzayli
   Benim bu çok özenmiştim ama hiç olmadı
    adrenokortikotropik
    Ah sanal bebek, Ne çok özlemişim.. Ölmesin diye geceleri kalkar karnını doyururdum -_- Ben de hep "pringles" istemiştim ama babam hiç almazdı, ortaokul ve lise yıllarında ben gereksiz buldum. Ama ilk maaş'ımla aldığım şey bu olmuştu.
     astrogurl
     sanal bebek hepimizin hayalleriymiş demek ki... :((( ben de çok istemiştim onu
      kuyinn
      Oyuncak doktor seti... hep icimde ukte kalacak...
       handeyakar07
       Bu hayatta isteyip de alamadaığım hiçbir şey olmadı ama beni isteyen çok oldu.
        epifizbezii
        Benim hiç ışıklı ayakkabım olmadı almadılar..
         papatyavkaktuss
         Düğüne gittiğimde veya çarşıda gezerken o çizgi film karakterli balonlardan hiç almadılar😔😄
          beddualippa
          Küçükken o kadar şu gitarda gözüm kalmıştı ki anlatamam. Annemle çarşıya her gittiğimde bu gitarın satıldığı dükkâna gider, dükkânın sahibine; amca bunu sakın satma ben alacağım derdim. satmam merak etme derdi. Ben de her gittiğimde o gitara uzun uzun bakar, bazen şansım varsa elime alır, tellerine dokunurdum. Yine bir gün çarşıya gittiğimizde satılmıştı. Gitarcı amca sözünü tutmamıştı. Neden diye sorduğumda parasını verip aldılar, senden önce geldiler dedi. Zaten o gün de alamayacaktım gitarı. İçim gitmişti. Yıllar sonra dayım çok hastayken, son günlerini yaşadığı için onu ziyarete gitmiştik. Odasını toplarken bir tane mandolin buldum, herhalde nasıl bakmışsam al senin olsun dedi. Çok güzeldi, bahçedeki salıncağa oturup o mandolini çalmaya çalışırdım ama tek yaptığım kakafoni sesler çıkarmaktı. Zaten kısa bir süre sonra hevesim kaçtı, beklemeden sahip olduğum şeylere ilgim çabuk sönüyor. Çünkü aklım hâlâ alamadığım o gitarda...
           faysal1
           Akülü araba
            issizmadaaam
            Scooter'ım olsun çok istemiştim ama babam bir türlü almamıştı düşüp oranı buranı kırarsın diye. Sanki beni çok düşünüyordu da. Bak yine olay başka yerlere gidecek ama adama sormazlar mı, madem çocuğunu o kadar çok düşünüyorsun, neden bir gün yanında olmuyorsun? Ya da ailenle aynı sofraya bile oturmuyorsun? Kaç kez düştüm dizlerim parçalandı da hangi birini gördün ki? Yine durup dururken kendi kendime kuruldum. Neyse, scooter'ım olsun istemiştim ama olmamıştı.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.