Çocukken İçimizde Ukde Kalan Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kafatamircisi
   Çok iyi hatırlarım daha ilkokulu bitirmedim. hep istediğim bir şey vardı odamda masada bir bilgisayarım olmasını çok isterdim. yaşımız küçük olduğu için o dönemler İnternet kafelere de almazlardı bizi aileme sürekli ısrar ederdim bilgisayar istiyorum diye, annem bilgisayar gelirse sen ders çalışmazsın başından kalkmazsın derdi o zamanlar takdir, teşekkür belgesi verilirdi dönem sonundaki başarılı öğrencilere şimdi hala varmı bilmiyorum babam takdir belgesi al bilgisayar alıcam sana dedi. ben bütün azimle çalışıyorum derslere düşük aldığım zaman üzülüp ağlıyorum kendi kendime aklımda tek bişey var takdir alamazsam bilgisayar almazlar bana diye.. sizin varmı içinizde ukte kalan bir şeyler?
    benita
    Mutlu ve huzurlu aile
     gregory_
     Çocukluk.
      eefenizz_
      12 yaşındayken ben çok fazla tablet istiyodum dayımda bana söz vermişti alıcam demişti doğum günümde sözünü tutup almıştı.. :) babamın haberi yoktu çünkü ikisi kavgalıydı babam bunu öğrenince tableti kırdı attı benimle annemede bi güzel kızdı onun hiçbir şeyini istemiyorum diye çok ağlamıştım o gün çünkü çok mutlu olmuştum sonra dayım şehit oldu bana verdiği son hediyede babam yüzünden kırıldığı için ukte kaldı.. Babam tablet aldı sonra bana ama.. işte :) anneminde gönlünü alamadı o günden sonra hiç benimde
       disi.ejderya
       Babamın veli toplantima gelmemesi... hep abimi gönderirdi kendisi hic gelmedi. Çalışkan bir öğrenci olduğumu kendi duysun isterdim.
        beyzaaa---
        Küçükken yapardık ya hani 23 Nisan gösterileri falan. O zamanlar da herkesin annesi gelirdi çocuklarının fotoğraflarını çekmeye. Ama benim annemin işi olurdu. Hep gösterilere gelsin isterdim içten içe.
         maskoff
         ninja kaplumbağalı sırt çantası. çok özenirdim onu giyenlere. yaş tahmin edersiniz ki çok küçük. şimdi ninja kaplumbağalı bir şey görünce ister istemez alasım geliyor
          5dilbiliyomben
          pringles ve magnum satın almak. şuan onbinlercesini alacak param var ama elim gitmiyor almaya..
           absurdizm
           kısıtlayıcı bir ailede yaşadım. yengem evinden kovdu. var bir şeyler
            excelans01
            Çarpışan arabalara binmeyi hep hayal ettm hep içimde kaldı hala binmek istiyorum ama fırsat bulamıyorum
             mrsnl33
             Ben en çok playstation istemiştim.Evde atarim vardı ama,onun yerini tutmuyordu tabi.Hafta sonuna kadar para biriktirip gider oyun salonlarında oynardık.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.