48
25.10.2020
Çocukken En Anlamsız Gelen Yetişkin Tavırları
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   peripedia
   Çocuklara yetişkinlerin yaptıkları birçok şey anlamsız geliyor, hala neden annemin evde terlik giymem için ısrar ettiğini anlayamıyorum. Bugün bu tavırların birçoğunu hayatımıza uyguluyor olsakta çocukluk günlerinden baktığımızda bize en saçma gelen yetişkin tavırları üzerine dio'layalım.
    mehmet_08
    saatlerce bilgisayarın başından kalkamamaları. şimdi anladım
     mevsimlerdensnbahar61
     İlgisizlikleri meğer bize karşı değil hayat yorgunluğuymuş.
      amakafamiznasiguzel1
      sabırsız ve aceleci olmaları. annemin hep "hiç zamanı yok"tu. aklına gelen şeyi hemen o anda yapması gerekiyordu. yaw kardeşim 3 dk beklesin yani çok mu büyük kayıp? hâlâ da saçma gelir
       benita
       Bağır çağır kavga etmeleri
        visnelikapkek
        Arkadaşlarımla okul dışında görüşememe izin vermezlerdi. Bir yandan haklılar ama bu yüzden asosyal içine kapanık bir çocukluk geçirdim
         gulfemkaya
         Keşfetmek için dokunduğumuz incelediğimiz her şeye aman ona dokunma kırılır aman toz olacak diyerek dünyayı araştırmamıza incelememize engel olmaları
          sedefartuny
          Annemin 'ben sizi uyurken seviyorum' lafını asla anlamamış, uyurken yaramazlık yapmadığımız, evi dağıtmadığımız, onu yormadığımız için bizi sevdiğini düşünürdüm. Ben sevgimi gösteremiyorum diyormuş meğer. Bunu da anlayamıyordum neden sevgisini göstermez bir insan diye. Büyüdükçe çok iyi anladım bu durumu tabi.
           detokssuyu
           Salona misafirlerin gelmediği zaman dilimlerinde asla girememek. Hala anlamam. Resmen misafirler için yaratılmış, dayanmış, döşenmiş kocaman bir alan var ve biz küçücük odalara hapsediyoruz kendimizi.
            mrlawyerkk
            Çocuklarının hayatlarına ilişkin kararları onların fikirlerini dahi sormadan rahatlıkla alabiliyor olmaları. Çocukları için o sevmez, o yemez, açıkmıştır gibi cümleler kuran aileleri hala anlamam.
             okadin
             Büyük kardeşin küçük kardeşi çok kıskandığı ve ona zarar vereceği yanılgısı. Annem beni küçükken kardeşlerimle asla yanlız bırakmazdı onlara bir zarar vereceğimden korkardı.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.