Çocuk Yapımını İlk Nasıl Öğrendiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Ben 7 yaşımdayken abim izlerken görmüştüm🤦‍♀️
    fbrgsmt
    Orta okulda Fen dersin’de öğrenmiştim 😀😀
     buse01
     Kuzenime sormuştum nası yapılıyo allahım yaa böyle anlatma şekli yok ilkokuldaydım zaten dünyam kararmıştı annem ile babamın yüzüne tüküresim gelmişti bi de sorduğum kişi erkekti insan kibar anlatır biraz ama
      tiroyitbezi
      İlk fen dersinde kafama taslağı oturdu. Ama bu yeterli değildi daha derine inmem lazımdı. Araştımacı kişiliğim abimin p*rno kasetlerini izlemeye itti beni. 12-13 yaşlarındaydım. Hayatımın şokunu yaşamıştım.
       eski_bi_tanidik
       Bana bi arkadaşım anlatmıştı. Benden 2 yaş fln büyüktü. Resmen şok geçirmiştim. Hayatımın aydınlanmasını yaşamıştım soku uzun süre geçmemişti 11 12 yaşlarında falandım ksdjhdkdksdj
        cekirdeksizkarpuz
        Mahallede Atilla abimiz vardı. Cinsellik hocamız, yol göstericimiz, idolümüz. Seks nedir, en ateşli nasıl sevişilir, kızlara nasıl yürünür en iyi o bilirdi. İstediği her kızı tavlardı, yani en azından o öyle söylerdi. İnanmamak ne haddimize sözleri kanundu. Bi kızdan hoşlandığımızda nasıl çıkma teklif edeceğimizi ona sorardık, taktik verirdi. Uzuuun süre hiçbirimizin sevgilisi olmadı, geçmişini sikeyim Atilla abi.
         roxannee-
         çocuk yapımı söylemi bir tuhaf geldi kulağa :D kek yapımı gibi hahaha :D
          lucifer48
          DOĞUNCA HEMEN KENDİME MANİTA YAPTIM. BEN 9 AYLIK BEBEKKEN BABA OLDUM. BEBEKKEN NASIL ÇOCUK YAPMAYI ÖĞRENDİN DİYE SORARSANIZ CEVABIM ŞU. MANİTAYI GÖRÜNCE BENDE VE ONDA BİR ATEŞLENME OLDU. SONRASI GENETİĞİMİZE YAZILI OLAN ÇİFTLEŞME AKSİYONA GİRDİ.VE OPERASYON ATEŞİ SÖNDÜRDÜ. SÖNEN ATEŞTEN 9 AY SONRA BEBEĞİMİZ DOĞDU.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.