Çocuk Sahibi Olunca Yapılabilecek Görgüsüzlükler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   Buna görgüsüzlük denebilir mi bilmiyorum ama beşiğinin olduğu duvara kocaman bir nazar boncuğu koyarım. Net. Üstünde de hep bir nazar boncuğu olur. Kem gözlülerden korumaya çalışırım yani evladımı. Nazarları değer, kötü enerjilerini akıtır bu yılanlar.
    eski_bi_tanidik
    Benim bi yakınım vardi. Cocugu dogmadan once oğlum da oğlum oğlum da oğlum paşa doğuracak sanki aq. Bir de hiç opturmezdi sevdirmezdi kimseye 🙄 Amaaan simdi benim kendi yeğenim var ztn 😝😚🥰
     palmiye
     Ben tüm hepsini yeğenim için yapmayı düşünüyorum😅😬
      caresizcare
      İnanır mısın hiç yapmadım öyle bşy
       detokssuyu
       Çocuk sanki 10 yaşında doğacakmış gibi yapılan odalar. Kütüphane falan ekleyen var. Ulan yanınızda uyuyacak bir yaşına kadar bu neyin havası?
        eflayilmaz
        Her yerinden kurdele çıkan odanın her yeri özellikle kızsa pembe eşyalarla dolan insanı boğan odalar :(
         badideasensei
         Her ayı için ayrı bir konsept yapıyorlar ve bu kadar emek sadece fotoğraf çekebilmek için. Bir bebeğim olsa yapmazdım. Biraz büyüyünce gerçekleştirmek için ; Aklımda bir fikir var odasını oyun parkı gibi dekore etmek. Yatağından kaydırakla inip , tırmanarak çıksın. Odada ayrıca tırmanma duvarı da olabilir. Ona da ileride evime yapacağım çalışma odamda bir bölüm yapacağım. Küçük kitaplığı olacak minnak bir çalışma masası . Gerekirse her hafta hastaneye gidelim ama çok sakin ve hissiz büyümesin.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.