Çocuğunuzu Seks Yaparken Bassanız Ne Yapardınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Diyelim elinizde kolunuza poşetker eve gelmişsiniz ama o da ne kızınızın/oğlunuzun odasından bir inleme sesi bir anda odaya girdiginizde birde ne görüyorsunuz ZİNAAA KOMŞULAR ZİNA YETİŞİN jdjfjsjf o an tepkiniz ne olur ben "işini bitir sevgilini gönder konuşucaz" der sonra evde bir daha yapma otel odası tut diye tembihlerdim djfjdmm
    fuzbing
    Odada inleme sesi varsa neden odaya giriyorum mal mıyım?
     absurdizm
     seni hiç alakadar etmez
      patronicee
      Çocuğum seks yaşına gelmeden önce bilmesi gerekenleri leş internetten önce benden duymuş olacaktır zaten.o bilinci verdik mi? Verdiiik. Odadan sesler geliyor ama ya zorla olan bir durumsa ve ben üzerine gelmişsem? Kapıyı tıklatır iyi misin diye sorarım. Kapının önünde kanlı çarşaf bekleyecek değilim sonuçta :D Ben çıkıyorum 1 saate gelirim derim ve orayı terk ederim.
       su-i-zan
       Eğitim şart:)
        silmarillion
        Bir tur versene diyecek halimiz yok ona kitabımızda zinanın günah olduğunu konu alan ayetleri gösterirdim, tabii gösterirken kitabın sayfaları arasında kaybolma riskim de var o yüzden önce post-it le işaretlenmiş kitabımızı alıyoruzahahha:):)
         me_out_bye
         Kapısını çalarım çıkın oradan derim. Git adam ol çalış kendi evin olsun orada kimle ne hale girersen gir usulünle derim. Bir daha sizi bu halde görmeyeceğim derim bu civarda orada burada.
          eo110
          Nedense Muzlu senin yazdığın hiç bir şey bana samimi gelmiyor. Acaba sorun bende mi ne dersin ? 🙂
           sairsel
           Şaşırırım! Bu çocuğun babası bu işi yaparken büyüklerine yakalanacak kadar salak değildi ama çocuğu neden böyle oldu diye 😁
            gulfemkaya
            Ya napicaksin sessizce gidersin ben oyle yaparim utanirim hemen
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.