Çocuğunuzu Acun Medya Akademi'ye Gönderir misiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   goygoysporz
   Çocuğunuzu Acun Medya Akademi'ye Gönderir Misiniz? Bu başlığı göremedim ya da gözümdem kaçtı ama Acun Ilıcalı türk televizyonunda yer alan önemli isimlerden sürekli aynı program formatında çalıştığı halde gösterilen ilgi hiç azalmıyor. Kazandığı paraları konuşmaya gerek yok zaten :) Şimdi de Nişantaşı Üniversitesi'nde kendi akademisini açıp, eğitim hayatına adım atmaya hazırlanıyor. Açacağı bölümler: Televizyon Bölümü/İleri Televizyonculuk. Gastronomi Bölümü Dijital Bölümü/ Dijital içerik ve yayıncılık eğitimi vb. Yurt dışı ve yurt içinde staj imkanları olacakmış öğrendiğim kadarıyla. Ben çocuğumu gönderir miyim kararsızım. Biraz da onun isteklerine bağlı ama daha köklü okullara göndermek isterim.
    cryformoon__
    olmayan çocuğumu oranın önünden bile geçirmem
     eski_bi_tanidik
     Çocuğumu göndermem de ben giderim😏
      berat_redflag
      Sonra da zengin uyuşturucu bağımlısı narsist kapitalist akp li köpek olsun da kendimden utaniyim öyle mi?
       rahat
       hahaha harika başlık. valla çocuğum olsa tırişka üniersitelere gideceğine ya bi çırak olsun ya da gitsin böyle hoppala sosyal medya işlerine girsin isterim. neden olmasın acun akademi sonuçta para bağlar çocuğuma. yani umarım öyledir. kanalı var lan adamın. medya şirketi var. işe yarar heralde.
        kafatamircisi
        ben gönderirdim, amele kafasıyla düşünürsen amele olursun çocuğun da amele olur)) acun ılıcalı'nin neden başarılı olduğunu hâlâ anlamamış gerizekalılar görüyorum. masterchef hiç izlemedim ancak ugur'un yaptıklarına ve sonrasına sosyal medya aracılığıyla azıcık fikir oldum. siz sanıyor musunuz ki bu tvye çıkarılıp rencide olma işi danışıklı dövüş bir iş değil? bu kadar aptal olmayın ya. win&win durumu. acun reytingini alır, linç yer ve lincten beslenir.
         somurtkan_sirin
         radyo televizyon mezunlarını survivor a sunucu gastronomi mezunlarını da masterchef e almasın?
          kisi
          Üniversite zamanları reşit zamanlara denk gelir. Reşit bir insan hakkında da böyle önemli kararlar veremem, kendi verir. Danışmanlık yaparım ama. Bence en iyi medya çalışanı, set çalışanı, oyuncu vb. hukuk mezunundan ya da psikologdan vb. olur. olur. Hukuğu/psikolojiyi bitirir, stajını yapar, avukatlık/psikologluk vb. yapabilir hale gelir ise medyada çok daha rahat çalışır. Hukukta zaten birçok üniversite devam zorunluluğu istemiyor biliyorum. Okurken de medya konusunda kendini geliştirebilir ve çalışabilir. Bunlar için bol bol zamanı olur. En kötü bir iki sene uzatır okulu. Kendini geliştirdikten sonra girebilirse medya ile ilgili bir işe girer. Giremezse eğitim aldığı mesleğini yapar. Ki o meslekte de daha az dava alır vs. kendine yine boş zaman ayırabilir. Kendi mesleğini yaparken tok satıcı benzeri biri olacağı için istediği bir iş olana kadar istediği kadar bekleyebilir. Girdiği medya işlerinden istediği zaman ayrılıp kendi mesleğini yapabilir. Bu işyerinde ezilmesini engeller. Çünkü ezilirse istediği zaman kaçabilir. Hukuk okursa iş anlaşmalarını çok daha iyi yapabilir. Hem ben medya işinde de olsam hem medya hem hukuktan anlayan birini işe almak isterim. Normal işini yaparken hukuk açısından da işini geliştirir, daha iyi yapar.
           eflayilmaz
           Çocuğum nereye gitmek istiyorsa oraya gitsin🙏🙏🧘🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ ama istemezse sevinirim:))))
            gulfemkaya
            Eğer medya ya da televizyonculuk alanında ilerlemek istiyorsa ve iş yapmak istiyorsa tabii ki neden olmasın gönderirim
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.