878
12.6.2020
Çocuğunuz LGBTİ+ Birey Olsa Tepkiniz Ne Olurdu?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   muzlu-pasta
   Tepkim olmazdı bu onun kararı
    adrenokortikotropik
    LGBT Anladım da sonundaki "i" ne oluyor? o.O
     uykunobetcisi
     Son zamanlarda çarpıtılıyor. Yani kişinin hissetmesi dışında can isteyince yönelebilinecek bi şeymiş gibi davranılıyor.Yanlış.
      ozlemiko_0
      Bu konuda çekimserim çünkü çocuğum yok. O yüzden evlat duygusunu tatmam lazım önce sonra karar veririm. Şimdi ne desem boş.
       transylvania
       Tepkiden ziyade , önce ben danışırım bu konularla ilgili bir merkeze pedagog gibi , ne yapılmasını öğrenir , çocuğa o şekilde yaklaşırım.. Aksi takdir de ya çocuğu daha çok bu yönelime itebilir , işi inada bindirebilir . Profesyonel yardım almadan kesinlikle bir iletişim içersine girmezdim çocugumla bu konuda . Evlat duygusu çok başka diyorlar , Torun sevgisiyse Bambaşka .. Evladımı en iyi şekilde yetiştirip , Torun beklemek benimde en doğal hakkımdır .. Lakin bu duyguların hiç birini tadmadım.. ++ Çocuğu olanlar bu konuda biraz daha sağlıklı yorum yapıcaklardır ..
        benita
        Yanında olurum çünkü bu ülkede yaşadığı müddetçe zaten zorluklarla karşılaşacak
         tuvbaaa
         Yaşadığı hayatta yürüyeceği yolda her daim yanında olurdum. Çünkü bu onun tercihi o nasıl yaşamak istiyorsa nasıl davranmak istiyorsa öyle yapabilir bize ailesi olarak sadece saygı göstermek kalır. Bizler başkalarının düşüncelerini fikirlerini yaşamak için gelmedik bu dünyaya kendi düşüncelerimizi kendi fikirlerimizi yaşamak için varız. Başkası ne der diye kendinize eziyet etmeyin. LGBT bireyi olmak sizi diğerlerinden farklı yapmaz. LGBT bireyi olduğunuz için sizi rahatsız etmeye hakları, fiziksel yada psikolojik şiddet uygulamaya hakları yok.
          rocknrollbabe
          Kendi kararı.
           yikikbiri
           çocuğumu cinsel yönelimi için yargılayamam ve onu sonuna kadar desteklerim
            tiroyitbezi
            Hiç şüphesiz böyle bir durumda ona saygı duymaktan başka elimden bir şey gelmeyeceğini biliyorum. Bu ülkede homoseksüllerin yaşadığı zorlukları bildiğim için her daim yanında olduğumu ve onu her haliyle sevdiğimi ona hissettirmek isterim. Hiç kimsenin eşcinsel olduğu için onu incitmesine izin vermez gerekirse onunla beraber savaşırım.
             sisibisoshi
             Pipisini keserdim.
              zuzayli
              Ben bireyim ailemin haberi yok olsa skrler 😰
               sameet
               Bunu diyen oğlanı şöyle bir tartışmaya davet ederdim, la olm, LGBTİ'yi anladık da bu + ne oluyor, hele bunun bir cevabını ver ondan sonra ne yaparsan yap
                tsukyomi
                Bir biseksüel olarak velkam tu dı cangıl çocuğum derdim. Tüm renkler yakışacak sana, devamke.
                 damladamlo
                 Hazal Kaya nın alnından öpülesi bir cevabı var bu soruya. Kendisi, "Bir tepkim olmaz. Beni ilgilendirmez. Benim ne tepkim olabilir. O benden başka birisi. Haddim değil ona tepki vermek." demiş. Ne de güzel demiş.
                  lilcat
                  imzamı atarım
                  https://twitter.com/benimadimmert/status/1271350858828169216
                  https://twitter.com/benimadimmert/status/1271350858828169216
                   hmturan
                   Çocuğa zararı dokunmasın diye bir şeyler konuşup, yapmadan önce uzmana danışır ona göre hareket ederdim, eğer iş işten geçmişse de kararına saygı duyardım.
                    zuzayli
                    Burdan LGBT ti sevmeyenlere saygı duymayanlara söylüyorum Bu bi seçim değil zaten seçim olsaydı kimse seçmezdi. Düşünsenize toplum tarafından dışlanıyorsun 😰
                     rarero
                     Hazal Kaya ile aynı düşünüyorum bu konuda. O benden ayrı bir birey. Saygı duymak zorundayım. Kaldı ki evladım. Her koşulda severim.
                      icimdekiler
                      Buraya yazılanlar ülkenin özeti. Sizler eğitilmezsiniz!
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.