Çocuğunuz LGBTİ+ Birey Olsa Tepkiniz Ne Olurdu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Tepkim olmazdı bu onun kararı
    adrenokortikotropik
    LGBT Anladım da sonundaki "i" ne oluyor? o.O
     uykunobetcisi
     Son zamanlarda çarpıtılıyor. Yani kişinin hissetmesi dışında can isteyince yönelebilinecek bi şeymiş gibi davranılıyor.Yanlış.
      ozlemiko_0
      Bu konuda çekimserim çünkü çocuğum yok. O yüzden evlat duygusunu tatmam lazım önce sonra karar veririm. Şimdi ne desem boş.
       transylvania
       Tepkiden ziyade , önce ben danışırım bu konularla ilgili bir merkeze pedagog gibi , ne yapılmasını öğrenir , çocuğa o şekilde yaklaşırım.. Aksi takdir de ya çocuğu daha çok bu yönelime itebilir , işi inada bindirebilir . Profesyonel yardım almadan kesinlikle bir iletişim içersine girmezdim çocugumla bu konuda . Evlat duygusu çok başka diyorlar , Torun sevgisiyse Bambaşka .. Evladımı en iyi şekilde yetiştirip , Torun beklemek benimde en doğal hakkımdır .. Lakin bu duyguların hiç birini tadmadım.. ++ Çocuğu olanlar bu konuda biraz daha sağlıklı yorum yapıcaklardır ..
        benita
        Yanında olurum çünkü bu ülkede yaşadığı müddetçe zaten zorluklarla karşılaşacak
         tuvbaaa
         Yaşadığı hayatta yürüyeceği yolda her daim yanında olurdum. Çünkü bu onun tercihi o nasıl yaşamak istiyorsa nasıl davranmak istiyorsa öyle yapabilir bize ailesi olarak sadece saygı göstermek kalır. Bizler başkalarının düşüncelerini fikirlerini yaşamak için gelmedik bu dünyaya kendi düşüncelerimizi kendi fikirlerimizi yaşamak için varız. Başkası ne der diye kendinize eziyet etmeyin. LGBT bireyi olmak sizi diğerlerinden farklı yapmaz. LGBT bireyi olduğunuz için sizi rahatsız etmeye hakları, fiziksel yada psikolojik şiddet uygulamaya hakları yok.
          rocknrollbabe
          Kendi kararı.
           yikikbiri
           çocuğumu cinsel yönelimi için yargılayamam ve onu sonuna kadar desteklerim
            tiroyitbezi
            Hiç şüphesiz böyle bir durumda ona saygı duymaktan başka elimden bir şey gelmeyeceğini biliyorum. Bu ülkede homoseksüllerin yaşadığı zorlukları bildiğim için her daim yanında olduğumu ve onu her haliyle sevdiğimi ona hissettirmek isterim. Hiç kimsenin eşcinsel olduğu için onu incitmesine izin vermez gerekirse onunla beraber savaşırım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.