Çocuğu Sadece Kendi Menfaatlerimiz İçin Yaptığımız Gerçeği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dawn_nn
   Çocuk yapıp yapmamak beni çok düşündüren bi konu bebekleri çok severim ve evlat sahibi olmanın bir sürü avantaji olabilir özellikle ileri yaşlarda .Ama her zaman söylediğim bi söz vardır elimde olsa dünyaya gelmezdim diye ki çoğu insanda böyle düşünüyordur hal böyleyken kendi istekleriniz için tekrar bi döngü başlatmak ne kadar mantıklı???
    me_out_bye
    Doğrudur.
     mrlawyerkk
     Çok doğru. Evlilik kurtarmak diye bir şey çıktı. Sallantıda olan evliliklerini kurtarmak ya da pekiştirmek için yapılan bir eylem olarak tanımlanıyor ve bu da inanılmaz zararlı bir durum.
      killforyou
      hangi birimiz demedik ki senin yüzünden bu dünyadayım diye. doğru tespit.
       eefenizz_
       bu yüzden çocuk yapmayı düşünmüyorum swqqswlsdwsds
        abdes_terligi
        Evlilik boka giderken kurtarmak için son bir deneme olarak genelde çocuk yapılır. İşe yarar mı? Yaramaz. Çift ayrılır çocuk da bok gibi ortada kalır. Ben şahsen evlat edinmeyi düşünüyorum. Mümkünse kardeşi varsa çocuğun onları da evlat edinmek isterim. Birbirlerinden ayrılmasınlar.
         kisi
         Çocuğa sorma imkanı olmadığı için izin almak pek mümkün değil. Ayrıca her şeyi kendimiz için yapıyoruz zaten. Örneğin dünyayı kurtarmak bana bir tatmin duygusu sağlamasa vs. kurtarmam. Pyotr Kropotkin okuyun. Anarşist Etik kitabını okuyun.
          oguzhan-deniz
          Bir de şey var. Annem diyor ki:bir kadın bul, evlen. Onunla çocuk yap. Sonra istersen ayrıl. Sen yaşlanınca çocuk sana baksın. Al hayatımı sen yaşa o zaman aq
           android_dahaiyi
           yaşlanınca bana baksın diye yapıyorlar ya da evdeyken benim hizmetçiliği yapsın. sevme amacıyla çocuk yapan yok gibi
            kalpci
            Sevgi ve maddi anlamda eksik bırakmayacak çiftler çocuk yapmalı. Güzel bir yüzün saf ışığı evi yuva yapar, yuva aşka tutku katar. Tercih sebebi değildir. Erkek kadını kadın erkeği sevmelidir, hemde çok. İşte o zaman o çocuk tüm insanlığa yarar, ailesinede mutluluk saçar.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.