87
25.12.2020
Çocuğu Cinsel İstismara Azmettirme Suçundan Tutuklanan Gaga Bulut'un Tahliye Edilmesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   mrlawyerkk
   Haberi kutlayanları görünce şaşırdığım durumdur. Para karşılığında iki erkek çocuğunun öpüşmesini istemiş ve videoyu sosyal mecralarında yayınlamıştı kendisi hatırlasanız. 15 yaşından küçük iki çocuğa yönelik ‘cinsel istismara azmettirme’ suçundan her mağdur için 8’er yıl ve ‘müstehcen görüntüleri yaymak’ suçundan da 1 yıl olmak üzere 17 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Bugün tahliye edilmiş Bulut Bey, tahliyeyi cinsel tercihleri ve Erdoğan'ı eleştirdiği videoları nedeniyle alkışlayanların sayısı çok fazla. Gaga Bulut'un tahliyesini eleştirenler ise homofobik ilan ediliyor ya da yandaş. Ben anlayamadım nedenini. Arkadaşlar öyle ya da böyle çocuğa verilen bir zarar var ortada. Bulut'un siyasi görüşleri ya da cinsel tercihleri bizi ilgilendirir mi? Saygı duyuyoruz ama saygı yaptığı yanlışı görmezden gelmek değil. Olmamalı.
    eski_bi_tanidik
    Bi an lady gaga sandim aq sbdndbbeje
     ali-vercetti
     gaga diye isim mi olur aq
      benita
      Şaşırdınız mı yav cidden bu duruma?
       monaiman
       Tüpünü zük...
        karolunita
        bu ülkede adaleti satan insanlar var cidden. yazık kafalarına
         asit
         apaçık istismar.. bu tanınıyor diye gündeme geliyor. böyle salınıp da gündeme gelmeyen onlarcası var
          imailahorsilahh
          Gaga bulut kim amk? Biri aydınlatsın hayrına
           mevsimlerdensnbahar61
           İstismara istismar demekte suç oluyor artık yaptığını doğru bulanlar var yazık yani hemen homofobik vs geri kafalı yaftası biçiyorlar ki hiç umrumda da olmadı neyse ne işte dünya besbeter bi hal alıyor ki bu bariz belli
            me_out_bye
            Yaptığı yanlış. Aklında böyle bir şey bulunmayan 2 çocuk' genç demiyorum. Çünkü erkekler ve erkekler geç gelişir. Eğlence adı altında 'yönlendirerek' ve ödülvaad ederek* bir takım şeyler yaptırmışve bunu sırıtarak internette yayınlamış. Diğer insanların toplu zehirlenmesi. Evet bu bir cinsel istismar. Bana kalırsa cezasıni çekmeli bu kdr kolay sıyrılmamali bu işten. Bunun yanlış olduğunu anlamalı. Ama aynı zamanfa 17 yıl hapis ????? NEREDEYSE yarı yaşam hakkıni elinden almak ? Akıllı mantıklı işi gelmedi bana. Her zamanki gibi olaya değil ortada başka hesaplarla adalet sağlanmaya çalışılıyor koduğumun memleketinde. Yok tayyibe öyle demiş yok geymiş kotu ornekmiş bok kafalar. Ya da bir öpücükten bir şey mi olur yaa ? Tabiki salinacak falan ? Bu da yanlış. Hepsi yanlış. Eğer öyle ilerlerseniz şurada 50 yıl sonra sokakta ahh ahh hiç adamda kalmadı kızıma alayım. Şöyle masculen erkeksi eski tarihlerdeki gibi gezinirsiniz ortada. İdeali para cezası ödemesi ve kamu görevine falan çalıştırılması belli süre. 17 yıl hapis olmasada yaptırım olmalı. Normaldir kendi tercihleri yuzunden bir an bunun yanliş olduğunu bu kdr buyuk suç oldugunu anlamamistır. Daha yetişkinliğe ulaşmamış karakteri oluşmamış bir çocuğun cinsel hayatı karıştırmak kafasını karıştırmak. Gereksiz bir tipin teki kendisi. Ama diğer çoğu gereksizler gibi fenomen oldu. Hemde zorla, millete ufak videolar atıp youtuberlara falan sataşarak. Bu demektir ki ülke harbiden SALAK. Sonuçta istediğini elde etti. Burada zafer kazanan istediğini başarmış olan kendi ona gulen sözde akillilar m4l oluyor. Ama kendisininde kapasitesi yok. O yuzden unlense tanidik yuz olsa dahi bunu duzgun kullanamamiş başini boyle belalara sokmuş şimdi uğraşıp duruyor. Akılli olmak bilgi sahibi olmak bir nimettir. 🙏🏻. 🙇🏻‍♂️. 🦍.
             ponymann
             adalet sadece sarayların ismidir saygılar!
              ayaklibuzdalabi
              bence bu tür tahliyeler nasıl olsa 1 2 ay yatar çıkarız mantığıyla istismarcilara bir umut oluyor ve sonucunda istemediğimiz sonuçları ile karşı karşıya kalıyoruz.
               visnelikapkek
               İnsan olamayanları uyutsak nasıl olurdu.. sonsuza kadar tahliye
                cinayetvaraga
                Aynı şey Halil Sezai için de geçerliydi. Ama işte adaletimiz ve ona hizmet edenler gereğini yapamıyor. ayıp be!
                 ceviz-agaci
                 kim olursa olsun lanet olsun buna
                  detokssuyu
                  İçeride yattığı süreyi göz önüne alırsak çok adaletsiz bir karar olduğunu düşünmüyorum. Evet yaptığı çok yanlış ama cezasını ifa etmiş bir adam var. Müebbet mi yemeliydi ya da 17 yıl çok uzun değil mi? Olayın tamamen kurgu olduğunu kanıtladı diye hatırlıyorum. Adalet bu adamın bu saatten sonra Youtube'dan kazanç sağlamasının önüne geçmek bence. İzlememek, takip etmemek.
                   hanmergen
                   Bu soytarıyı eleştirmenin homofobik olmakla bir ilgisi yok. İyi insan vardır, kötü insan vardır. Eşcinsel, heteroseksüel, Türk, Rus, Çinli, Müslüman, Hıristiyan, ateist vesaire olmanın dışında bir konudur iyi insan olmak veya kötü insan olmak. Bu herif de kötü bir insan. Bu kadar basit.
                    gulfemkaya
                    Kim olduğunu bilmiyorum ama 18 yaşından küçük çocuklara ki 18 yaşından büyük bile olsalar istekleri dahilinde olmadan öpüştürmek suçtur , cinsel istirmardır. Şaşırtıcı olmayan ve üzücü olan ise tahliyesi :(
                     emre_akdag
                     Kim çıkarılması için yardımcı olduysa lanet olsun
                      nickimdebileolmaz
                      İyi yada kötü kimse hakkettiğini alamıyor bu ülkede.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.