Çocuğa Saldıran Şu Köpekleri İzleyin ve Bana Söyleyin: Sokaklardaki Köpeklerden Kurtulmak mı Lazım?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   unutulmus
   görüntüler oldukça rahatsız edici. gerçekten izlerken kalbim ağzımda attı. videoyu paylaşan kişinin dediğine hak vermeye başlayacağım nerdeyse: "Yarın bir gün senin de çocuğun başıboş sokak köpeklerine yem olsun istemiyorsan, mahallendeki köpeklerden kurtul!"
   https://twitter.com/KuscubasiEsrefB/status/1406725524584607749
   https://twitter.com/KuscubasiEsrefB/status/1406725524584607749
   Neyse ki çocuk sağ. Videoyu paylaşan kişi böyle yazmış. Ben hayvanseverim fakat bu köpeklerin yaptığına bir savunma getiremedim. bu köpekleri ne yapmak lazım? öldürelim uyutalım falan demeyin çok fena kalbinizi kırarım.
    abdes_terligi
    saldırganlık ve agresiflik genetiktir. Köpeklerde agresiflik belirtisi gösterenler uyutulmalı. Her geçen nesil sonrasında daha da uysal olurlar. Köy civarında zaten öyle yapılır, şehrin tam aksine köy insanı öyle uğraşmaz agresif köpek varsa alır tüfeği vurur yada zehirler. O nedenle köylerde agresif köpek göremezsiniz hepsi aşırı uysal ve sevimlilerdir. Agresif köpeğin aynı zamanda kuduz olma ihtimali de var arkadaşlar bunu da unutmayın diğer köpeklere hatta insanlara bulaştırabilir kolayca. Uyutulmalılar.
     horny
     ay hala köpekleri savunuyorsunuz inanamıyorum ya
      kafatamircisi
      Çocuklarınızı eğitin bu köpekleri ne yapmak lazım demeden önce O sitenin hiçmi güvenlik görevlisi ne bileyim bahçıvanı flan yok O çocuk duvara tırmanıp çitlerden atlayana kadar ailesi ne yapıyormuş
       killforyou
       yok bunların olduğu yerde köpekten korkan insan çok fazla tedirgin olur. hayvan hakları güzel ama insanlar bi nebze daha önemli maalesef. bu çocuklar sokaklarda serserilik yapıyorsa şehir hayatına adapte olmamışlar demektir ama hayvanı da barınağa atıyorsun açlığa mahkum oluyor. bok gibi düzen. nereden tutsan elinde kalıyor.
        fairytale-
        'Kurtul' daki anlam zehirleyip ormana at ise katılmıyorum la. Koy barınağa
         basorexia_
         çocuk telden atlıyor. kapıdan çıksa köpekler bieşye yapmaz. ama telden atlayınca hırsız yada yabancı gibi anlamış köpekler. nerden bildiğimi sormayın, küçükken kuzenimi ısırsınlar diye onu zorla bahçe duvarından atlatırdım fçkjvhxkj ben de kapıdan çıkardım bana bişşi olmuyodu tab2 ama kuzenim de kapıdan çıksın ona da bişey olmuyor
          maskoff
          bu köpekler gündüz sevdiren gece toplu halde saldıran tipler muhtemelen. gecenin karanlığında eşimi dostumu göndermeye korkuyorsam kusura bakmasınlar şehirde işi yok onların.
           sedefartuny
           Köpek barınakları diyoruz, bu köpeklerin bu kadar aç bırakılmaması lazım mutlaka belediye kontrolünde olması lazım. Yani yapılacak çok iş var ama çözüm asla sokaksız köpekler değil.
            gilad-pellaeon
            evet başıboş hayvanları sokaklardan toplatmak şart illa öldürmende gerekmiyor ama insanların güvenliğini sağlamak ve kısırlaştırma politikası uygulamak şart. Kısırlaştırılmayan hayvanlar hem kontrülsüz ürüyor hem o doğan hayvanlar açlıktan hastalıktan veya diğer hayvanların saldırısı sonucu ölüyor.
             mrlawyerkk
             Bu haberler pompalanıyor pompalanıyor sonra bir yerlerde bazı caniler hayvanları zehirliyor toplu kıyım yapıyorlar. Yapmayın şunu ya.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.