Çocuğa Saldıran Şu Köpekleri İzleyin ve Bana Söyleyin: Sokaklardaki Köpeklerden Kurtulmak mı Lazım?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   unutulmus
   görüntüler oldukça rahatsız edici. gerçekten izlerken kalbim ağzımda attı. videoyu paylaşan kişinin dediğine hak vermeye başlayacağım nerdeyse: "Yarın bir gün senin de çocuğun başıboş sokak köpeklerine yem olsun istemiyorsan, mahallendeki köpeklerden kurtul!"
   https://twitter.com/KuscubasiEsrefB/status/1406725524584607749
   https://twitter.com/KuscubasiEsrefB/status/1406725524584607749
   Neyse ki çocuk sağ. Videoyu paylaşan kişi böyle yazmış. Ben hayvanseverim fakat bu köpeklerin yaptığına bir savunma getiremedim. bu köpekleri ne yapmak lazım? öldürelim uyutalım falan demeyin çok fena kalbinizi kırarım.
    fairytale-
    'Kurtul' daki anlam zehirleyip ormana at ise katılmıyorum la. Koy barınağa
     killforyou
     yok bunların olduğu yerde köpekten korkan insan çok fazla tedirgin olur. hayvan hakları güzel ama insanlar bi nebze daha önemli maalesef. bu çocuklar sokaklarda serserilik yapıyorsa şehir hayatına adapte olmamışlar demektir ama hayvanı da barınağa atıyorsun açlığa mahkum oluyor. bok gibi düzen. nereden tutsan elinde kalıyor.
      garavel_usta
      Oysa çocuk cebinde mama veya et vb. şeyler taşımış olsaydı köpekler hiçbir şey yapmazdı.
       abdes_terligi
       saldırganlık ve agresiflik genetiktir. Köpeklerde agresiflik belirtisi gösterenler uyutulmalı. Her geçen nesil sonrasında daha da uysal olurlar. Köy civarında zaten öyle yapılır, şehrin tam aksine köy insanı öyle uğraşmaz agresif köpek varsa alır tüfeği vurur yada zehirler. O nedenle köylerde agresif köpek göremezsiniz hepsi aşırı uysal ve sevimlilerdir. Agresif köpeğin aynı zamanda kuduz olma ihtimali de var arkadaşlar bunu da unutmayın diğer köpeklere hatta insanlara bulaştırabilir kolayca. Uyutulmalılar.
        kafatamircisi
        Çocuklarınızı eğitin bu köpekleri ne yapmak lazım demeden önce O sitenin hiçmi güvenlik görevlisi ne bileyim bahçıvanı flan yok O çocuk duvara tırmanıp çitlerden atlayana kadar ailesi ne yapıyormuş
         kisi
         Kurtulmak lazım ama bu sen ben tarafından katledilerek olacak bir şey değil. Hayvan sahiplenilmesini düzenleyip sokağa yeni hayvan katılmasının önüne geçilip, mevcut hayvanlar barınaklarda üremelerine engel olunarak son nesilleri olarak yaşamalı. Kısırlaştırma ameliyatını doğru bulmadığım için cinsiyete göre ayrı barınaklara yerleştirilmeleri bana daha mantıklı geliyor.
          maskoff
          bu köpekler gündüz sevdiren gece toplu halde saldıran tipler muhtemelen. gecenin karanlığında eşimi dostumu göndermeye korkuyorsam kusura bakmasınlar şehirde işi yok onların.
           basorexia_
           çocuk telden atlıyor. kapıdan çıksa köpekler bieşye yapmaz. ama telden atlayınca hırsız yada yabancı gibi anlamış köpekler. nerden bildiğimi sormayın, küçükken kuzenimi ısırsınlar diye onu zorla bahçe duvarından atlatırdım fçkjvhxkj ben de kapıdan çıkardım bana bişşi olmuyodu tab2 ama kuzenim de kapıdan çıksın ona da bişey olmuyor
            horny
            ay hala köpekleri savunuyorsunuz inanamıyorum ya
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.